×

M jak miłość (odc. 1479): Mateusz jest gotów na wielkie poświęcenie. Wszystko z miłości do Lilki

Czy Mateusz Mostowiak (Krystian Domagała) z M jak miłość poświęci swoje życie dla ukochanej Lilki (Monika Mielnicka)? Wszystko jest możliwe, bo maturzysta podejmie bardzo poważne decyzje, by pomóc swojej dziewczynie. Co takiego wydarzy się w nowych odcinkach serialu M jak miłość?

W 1479 odcinku M jak miłość (emisja we wtorek 17.12.2019 na antenie TVP2) rodzinę Lilki czekają spore kłopoty – bo ojciec dziewczyny sprzeda nagle należącą do niego cukiernię, odbierając tym byłej żonie oraz dzieciom środki do życia. Banach (January Brunov) wyrzuci Lilkę z lokalu i nie będzie przy tym delikatny.

Zobacz: Nowa bohaterka w „M jak miłość”! To ona wystawi na próbę związek młodego Mostowiaka

– Przykro mi, ale potrzebuję pieniędzy! Poznałem kogoś w Niemczech, niedługo się żenię, spodziewamy się dziecka…

Może będzie bardziej udane niż ty! A teraz bądź tak miła, zostaw klucze i wyjdź.

– Nigdzie się stąd nie ruszam…
– Wynocha, ale już!

Mateusz cały czas będzie jednak dziewczynę wspierać… I w końcu zapowie ukochanej:

– Nie martw się. Jak będzie trzeba, to po maturze pójdę do roboty! Obiecuję, że zajmę się tobą i twoją rodziną…

Sprawdź: M jak miłość. Iza i Marcin już po ślubie. Ich urocze zdjęcie sprzed ołtarza robi furorę w sieci!

[wp_quiz id=”816″]

To bardzo poważna deklaracja jak na maturzystę, i to zdolnego. Przecież Mateusz mógłby iść na studia, zdobyć świetny zawód i zarabiać krocie, a nie wegetować w Grabinie. Niewykluczone jednak, że tak właśnie potoczą się losy syna Marka Mostowiaka (Kacper Kuszewski). Na razie Mateusz jest zafascynowany Lilką i tym, że już mają za sobą pierwszy raz i układa się im wspaniale. Ale prawdopodobnie scenarzyści chcą uwikłać tę parę we wczesną ciążę, która sprawiłaby, że Mateusz zostałby w Grabinie, zupełnie jak jego ojciec. Przypomnijmy , że Hanka (Małgorzata Kożuchowska), starsza od niego o kilka lat, złapała narzeczonego właśnie na ciążę.

Lilka oczywiście nie jest tak perfidna i raczej nie marzy o tym, by zostać mamą w tak młodym wieku, ale często młodym ludziom przydarzają się wpadki. Czy więc Barbara (Teresa Lipowska) niedługo zostanie prababcią dla dziecka swego ukochanego wnuka?

Sprawdź: Artur Skalski powróci w nowym wcieleniu? Tomasz Ciachorowski znów na planie 

Może Cię zainteresować