×

M jak miłość (odc. 1480): Tajemnicze zniknięcie Basi. Co się dzieje z córką Rogowskich?

Nie dziwi Was fakt, że Basia (Maja Wudkiewicz) z M jak miłość zapadła się pod ziemię)? Wiemy, co dzieje się z córką Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa).

Co się wydarzy w 1480 odcinku „M jak miłość”? Emisja w poniedziałek 23.12.2019 na antenie TVP2

W M jak miłość mała Basia wiele przeżyła. Po pierwsze całkiem niedawno przeniosła się z rodzicami do Grabiny. Wcześniej mieszkała w Warszawie i to z mamą, a u taty była tylko gościem. Rogowscy bowiem rozwiedli się i długo żyli osobno. Dopiero po latach, tuż przed wyjazdem Marka (Kacper Kuszewski) zrozumieli, jak bardzo się kochają i wzięli drugi ślub.

Zobacz: Katarzyna Cichopek żegna się z widzami „M jak miłość”. Kinga zniknie z serialu?

Niedługo później Basia zaczęła mieć problemy w szkole. Anonimowy kolega poznany w sieci okazał się zwyrodnialcem! Dariusz Stadnicki (Henryk Niebudek) zwabił nawet dziewczynkę do swojego domu i chciał ją skrzywdzić! Na szczęście nie doszło do najgorszego, bo zaalarmowani w porę rodzice dziewczynki zaczęli jej szukać.

M jak miłość odcinek 1457, Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur (Robert Moskwa)

M jak miłość odcinek 1457, Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur (Robert Moskwa)

Zaraz po aferze z pedofilem, dziewczynka zapadła się pod ziemię. Nie było jej na ślubie Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński) ani na innych rodzinnych uroczystościach. W domu w Grabinie też jakoś tak pusto… Co się stało z córką Rogowskich? Wszystko wyjaśni się już w 1480 odcinku M jak miłość. To będzie dzień urodzin Marii. Barbara (Teresa Lipowska) jako pierwsza złoży życzenia córce i wręczy jej prezent od swojej wnuczki. Okażę się, że Basia tuż przed wyjazdem na obóz, zostawiła mamie urodzinową laurkę.

[wp_quiz id=”816″]

Czytaj: M jak miłość (odc. 1482) Nina zabije się po śmierci dziecka?

„Kochana mamusiu, nie przejmuj się, że licznik tyka. Dla mnie zawsze będziesz miała 18-stkę! Całuję, Basia” – przeczyta Rogowska w dniu 59 urodzin i szalenie się wzruszy.

Problem tylko w tym, że Basi nie ma już znacznie dłużej niż trwają wakacje w M jak miłość! Jaki jest prawdziwy powód zniknięcia młodej aktorki z serialu? Tego pewnie prędko się nie dowiemy. Tak czy siak producenci powinni bardziej skupić się na tym wątku. Widzowie przecież widzą, że coś tu nie gra…

Przeczytaj też: M jak miłość: Andrzejek i Marzenka będą mieli córkę. Dostanie piękne imię!

Może Cię zainteresować