M jak miłość (odc. 1480): Barbara wyjawi Marysi rodzinny sekret. Chodzi o Lucjana!

W premierowym odcinku M jak miłość Marysia (Małgorzata Pieńkowska) świętować będzie 59 urodziny. Z tej okazji jej matka (Teresa Lipowska) wyjawi długo skrywany sekret. Potwierdzi się, że Lucjan (Witold Pyrkosz) gotowy był na największe poświęcenie dla swojej rodziny.
M jak miłość (odc. 1480): Barbara wyjawi Marysi rodzinny sekret. Chodzi o Lucjana!

Co się wydarzy w 1480 odcinku „M jak miłość”? Emisja już w poniedziałek 23.12.2019 na antenie TVP2

Najwierniejsi fani M jak miłość doskonale pamiętają pierwszy odcinek serialu. To właśnie wtedy Lucjan i Barbara świętowali 40 rocznicę ślubu. Przez kilkanaście lat trwania serialu wiele razem przeżyli. Wzloty, upadki, rodzinne dramaty. Ale zawsze trzymali się razem. Dla widzów zawsze byli małżeństwem na medal. I zupełnie nas to nie dziwi! Po śmierci Mostowiaka w M jak miłość panuje grobowy nastrój. I choć od tego czasu minęły już dwa lata, to każde wspomnienie o nim wywołuje lawinę łez. Tak będzie i tym razem.

Sprawdź koniecznie: M jak miłość (odc. 1493) Mamy zdjęcia ze ślubu Magdy i Andrzeja! Piękna, kameralna ceremonia w ogrodzie Zduńskich

W 1480 odcinku M jak miłość Marysia świętować będzie urodziny, ale to nie będzie dla niej radosny dzień. Ukochana Artura (Robert Moskwa) zacznie rozmyślać nas przemijaniem, a to znów będzie świetny powód do refleksji i wspomnień o nieżyjącym ojcu. Wtedy Barbara zdecyduje się na szczere wyznanie. Opowie córce o tym, jak wyglądały pierwsze godziny jej życia i jak bardzo ojciec chciał choć na chwilę ją zobaczyć. Przypominamy, że to nie były czasy rodzinnych porodów. Mężczyźni mieli kategoryczny zakaz wstępu na porodówki! Czego się jednak nie robi z miłości?

Sprawdź: M jak miłość (odc. 1480) Tajemnicze zniknięcie Basi. Co się dzieje z córką Rogowskich?

Cały dzień sterczał pod szpitalem! A potem biegał tak naokoło w tę i z powrotem, w tę i z powrotem. A potem przekupił pielęgniarki! Kupił im kwiaty, kawę i pończochy perlony. Tak się to wtedy nazywało. A one w zamian z daleka, przez okno pokazały mu ciebie! Widział cię wcześniej, niż ja! I wiesz, od tej pierwszej chwili cię bardzo pokochał. Zawsze mi to powtarzał – powie córce Barbara.

Obie panie będą szalenie wzruszone. Zdaje się, że po tylu latach dopiero teraz Marysia pozna historię swoich narodzin. To pierwsza córka Lucjana, którą pokochał największą miłością. Dziś wszystkim go brakuje… Marysia i Barbara zawsze mogły na nim polegać.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1483) Kinga zerwie kontakt z Pawłem, żeby ratować swoje małżeństwo


×
×