M jak miłość (odc. 1481): Chora Marta znów pomoże Łukaszowi w problemach!

Marta z M jak miłość (Dominika Ostałowska) choć jest ciężko chora, znów będzie musiała ratować sytuację. Pomoże Łukaszowi (Jakub Józefowicz). Czy dzięki matce Wojciechowski odzyska Katię (Joanna Jarmołowicz)?
M jak miłość odc 1476, Marta (Dominika Ostałowska), Łukasz (Jakub Józefowicz)

Co się wydarzy w 1481 odcinku „M jak miłość”? Emisja w poniedziałek 30.12.2019 na antenie TVP2

Marta  z M jak miłość jest ciężko chora na niewydolność nerek. Niebawem jednak wyjdzie ze szpitala. Ale to nie oznacza, że  wyzdrowiała. Musi ciągle jeździć na dializy.

Wyzwoleniem z nich byłaby transplantacja nerki. Ale na razie Wojciechowska  nawet o tym nie myśli, bo ma tez pilniejsze  problemy na głowie

Dla matki takiej jak Marta zawsze ważniejsze będzie dobro jej dziecka niż własne zdrowie.  Choroba Marty  z M jak miłość zbiegła się w czasie z wyjazdem Łukasza do Gruzji. Wojciechowski próbował odnaleźć Katię.

Zobacz: M jak miłość (odc.1482): Nina zabije się po śmierci dziecka?

Nie znalazł jej jednak, bo Katia ukrywała się przed nim w Łodzi.  Łukasz nie mówił o tym wszystkim chorej matce by jej nie denerwować.

Gdy Marta wyjdzie ze szpitala Łukasz przeprowadzi się do niej  i otoczy opieką.  W 1481. odcinku M jak miłość Łukasz. Ale Wojciechowski szybko też zacznie się zwierzać matce ze swoich problemów z Katią.

Cała ta sytuacja bardzo przybije Wojciechowska. Stwierdzi, że musi uratować Łukasza  przed nim samym. Tak bardzo boi się, że syn znów się stoczy i  do jego życia wrócą  długi i narkotyki.

Marta, mimo choroby i osłabienia weźmie sprawy w swoje ręce. Ogarnie ją bowiem lęk, że jeśli Łukasz nie odnajdzie Katii znów zrobi coś głupiego. Dopiero co skończył z narkotykami i wyszedł z długów.

Przeczytaj: M jak miłość (odc.1485): Janek i Sonia będą razem?

Co w tej sytuacji zrobi Marta? Ledwo dojdzie do siebie, a już odwiedzi Otara. Niestety ojciec Katii nie powie jej gdzie jest jego córka.

Będzie obcesowy, nie będzie chciał wpuścić do domu matki Łukasza. Ale  Marat uparcie będzie prosiła Gruzina o jeszcze jedną szanse dla Łukasza , bo ona bardzo żałuje swego  postępowania.

Ale czy na pewno? Łukasz nie będzie aniołkiem i znów zacznie imprezować. Tym razem z Agą (Ina Sobala), Julką (Joanna Kuberska) i kuzynem Pawłem (Rafał Mroczek).

 


×
×