Ostatni odcinek „M jak miłość” w tym roku. Co się wydarzy?

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim ostatni odcinek M jak miłość. Co wydarzy się na ekranie? Dawno nie było tak emocjonująco!

M jak miłość odcinek 1481, Piotrek (Marcin Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek), Magda (Anna Mucha), Andrzej (Krystian Wieczorek)

CO SIĘ WYDARZY W 1481 ODCINKU „M JAK MIŁOŚĆ”? EMISJA W PONIEDZIAŁEK 30.12.2019 NA ANTENIE TVP2

Ostatni tegoroczny odcinek M jak miłość to zapowiedź tego, czego możemy spodziewać się po Nowym Roku. Emocje, zdrady, złamane serca. Będzie się działo… Ale po kolei.

Zacznie się od tego, że w 1481 odcinku M jak miłość Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) wyjadą na nietypowy wieczór panieńsko-kawalerski i zabiorą ze sobą Kingę (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek). Nie dość, że panowie będą musieli odganiać miejscowych pijaczków zalecających się do ich kobiet, to w drogę wejdzie im jeszcze dawny kolega Zduńskiego, który zaprosi Kingę i Magdę na wywiad o seksowych mamuśkach.

Więcej: M jak miłość (odc. 1481) Nietypowy wieczór kawalerski Andrzeja. Odda Magdę napalonemu dziennikarzowi?

To jeszcze nie koniec rewelacji, bo w tym samym odcinku Kinga o mały włos zdradzi Piotrka z jego szefem! W nocy Zduńska pomyli śpiwory i wskoczy do tego, w którym leżeć będzie Budzyński. Zacznie się do niego przytulać i dobierać, a ten oczywiście nie będzie miał nic przeciwko! Oby tylko ten wyjazd nie skończył się jedną wielką awanturą!

Czego jeszcze możemy się spodziewać? W ostatnim odcinku M jak miłość w 2019 roku Julka (Joanna Kuberska) będzie też mścić się na Pawle (Rafał Mroczek) i zabawi się jego uczuciami kosztem biednego Wernera (Jacek Kopczyński). Oczywiście Kryszakówna nie ma względem prawnika poważnych planów. Jedyne czego chce, to złamać Pawłowi serce.

Przeczytaj: M jak miłość (odc. 1484): Bartek oszuka Ulę. Nie pójdzie na terapię!

I na koniec jeszcze jedna niespodzianka, czyli wielka przemiana Łukasza (Jakub Józefowicz). W 1481 odcinku M jak miłość młodzieniec postanowi zaopiekować się śmiertelnie chorą matką (w tej roli Dominika Ostałowska). Zaimponuje tym Katii (Joanna Jarmołwicz), która mimo wszystko postanowi zerwać z nim kontakt i wychować dziecko w towarzystwie byłego narzeczonego z Gruzji!

Przeczytaj też: M jak miłość ( odc. 1482): Karski zacznie węszyć. Marcin wyda brata policji?


×
×