M jak miłość (odc. 1481): Marta wyjdzie ze szpitala. Już wiemy, kto się nią zaopiekuje

W M jak miłość życie Marty (Dominika Ostałowska) na chwilę stanęło pod znakiem zapytania. Na szczęście prawniczka wyjdzie ze szpitala w 1481 odcinku. Będzie mogła liczyć na wielkie wsparcie pewnego mężczyzny...
M jak miłość (odc. 1481): Marta wyjdzie ze szpitala. Już wiemy, kto się nią zaopiekuje

CO SIĘ WYDARZY W 1481 ODCINKU „M JAK MIŁOŚĆ”? EMISJA W PONIEDZIAŁEK 30.12.2019 NA ANTENIE TVP2

Niedawno w M jak miłość dowiedzieliśmy się, że Marta choruje na niewydolność nerek. Była żona Andrzeja (Krystian Wieczorek) długo ukrywała swoje problemy przed bliskimi, ale wszystko się wydało, gdy w bardzo ciężkim stanie trafiła do szpitala.

Zobacz: M jak miłość. Zgwałcona Lilka zgłosi się na komisariat. Tylko jednej osobie opowie o koszmarze, jaki przeżyła

Budzyński nie wiedział wcześniej o jej kłopotach ze zdrowiem – tak samo jak syn chorej Marty. Widzowie serialu na chwilę zamarli w strachu, że to kolejna postać, która umrze w dramatycznych okolicznościach. Na szczęście nic podobnego nas nie spotka! W 1481 odcinku M jak miłość Budzyńska wyjdzie ze szpitala. Będzie czuła się lepiej, ale to nie zmienia faktu, że będzie potrzebowała codziennych dializ.

Zobacz: M jak miłość (odc.1482): Zrozpaczona Nina zabije się po śmierci dziecka?

Łukasz (Jakub Józefowicz) odbierze matkę ze szpitala i zapowie bez wahania, że zamieszka z nią, żeby jej pomagać. Dla Budzyńskiej to wiele znaczy. Do tej pory syn był raczej źródłem wielu jej problemów. Teraz dzięki niemu będzie spokojnie żyć. Młody chłopak zrozumiał w końcu, jak ważna jest rodzina…

Przeczytaj: M jak miłość (odc.1485): Janek i Sonia jednak będą razem?

Szkoda, że zrozumiał to dopiero teraz. Po tym, jak wręczył Katii (Joanna Jarmołowicz) pieniądze na aborcję! Na szczęście Gruzinka nie poddała się zabiegowi i niedługo urodzi dziecko Wojciechowskiego. Póki co nie chce go znać, ani z nim rozmawiać. Ale wiele wskazuje na to, że to właśnie Marta pomoże młodym dojść do porozumienia w kwestii wspólnego wychowania dziecka. Jesteśmy pewni, że będzie zakochana w swoim wnuczku lub wnuczce.

M jak miłość odc 1481, Marta (Dominika Ostałowska), Łukasz (Jakub Józefowicz)

M jak miłość odc 1481, Marta (Dominika Ostałowska), Łukasz (Jakub Józefowicz)


×
×