M jak miłość (odc. 1481): Nietypowy wieczór kawalerski Andrzeja. Odda Magdę napalonemu dziennikarzowi?

W M jak miłość Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) szykują się do ślubu, ale wcześniej czeka ich przecież wieczór panieński i kawalerski. Co zaplanowali na tę okoliczność? Będziecie zaskoczeni! Wszystko zobaczymy już w 1481 odcinku. 

CO SIĘ WYDARZY W 1481 ODCINKU „M JAK MIŁOŚĆ”? EMISJA W PONIEDZIAŁEK 30.12.2019 NA ANTENIE TVP2

Ostatni odcinek M jak miłość w tym roku musi być emocjonujący! Nie bez powodu to właśnie tego dnia producenci postanowili pokazać, jak Magda i Andrzej świętować będą ostatnie chwile „wolności”. Wiadomo, że wieczór kawalerski i panieński to tradycja mocno pielęgnowana w naszym kraju. Przed ślubem panowie spotykają się z kolegami, by wyszaleć się i wybawić do białego rana. To samo robią przyszłe panny młode w towarzystwie swoich przyjaciółek. Sposobów na spędzenie tego wieczoru jest wiele, ale to, co wybrali Magda i Andrzej z pewnością Was zaskoczy.

Przeczytaj: M jak miłość (odc. 1484): Bartek oszuka Ulę. Nie pójdzie na terapię!

Prawnik i jego ukochana nie zdecydowali się bowiem na tradycyjną rundkę po klubach. Zakochani spędzą ten czas razem i to w towarzystwie swoich przyjaciół. W 1481 odcinku M jak miłość zabiorą Kingę (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) na wspólny wypad za miasto. Z dala od miejskiego zgiełku będą mogli w końcu odpocząć i przespać się pod namiotem. Zanim jednak dojdą do tych przyjemności, będą musieli odbyć rozmowę z Markiem Paczkowskim (Piotr Srebrowski). Będzie to znajomy Zduńskiego z czasów studiów. Okaże się, że nie wykorzystał prawniczej wiedzy i został dziennikarzem.

Przeczytaj też: M jak miłość ( odc. 1482): Karski zacznie węszyć. Marcin wyda brata policji?

Mężczyźnie wyraźnie spodoba się Magda i jej wierna przyjaciółka Kinga. Dziennikarz zaprosi obie panie do radia, żeby wzięły udział w audycji o seksownych mamuśkach. Czy Andrzej nie będzie miał nic przeciwko? W końcu cwaniaczek zacznie podrywać jego żonę tuż przed ślubem!

M jak miłość odcinek 1481, Piotrek (Marcin Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek), Magda (Anna Mucha), Andrzej (Krystian Wieczorek)

M jak miłość odcinek 1481, Piotrek (Marcin Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek), Magda (Anna Mucha), Andrzej (Krystian Wieczorek)


×
×