×

M jak miłość ( odc.1481): Nowy mężczyzna w życiu Kingi! Zostanie jej kochankiem?

Czy kolega jej własnego męża zostanie jej kochankiem? Z pozoru niewinne spotkanie na rodzinnym pikniku może się przerodzić w niebezpieczną przygodę. I to nie tylko dla kingi Zduńskiej, ale i dla Madzi (Anna Mucha) z M jak miłość.

CO SIĘ WYDARZY W 1481. ODCINKU „M JAK MIŁOŚĆ”? EMISJA JUŻ W PONIEDZIAŁEK 30.12.2019 NA ANTENIE TVP2

Wszystko zacznie się od tego, że Madzia postanowi urządzić oryginalny wieczór panieński. Rodzinny, na kempingu. Będzie na nim jej przyszły mąż Andrzej (Krystian Wieczorek) oraz  Kinga i Piotr Zduńscy (Marcin Mroczek).

Madzia faktycznie nie musi bawić się w jakieś huczne imprezy – w sumie przecież po raz trzeci zostaje mężatką i  jest już po dwóch imprezach.

Na wycieczce przypadkiem spotkają dawnego kolegę Piotrka ze studiów, któremu od razu wpadka w oko obie kobiety,  Magda i Kinga.

W 1481. odcinku M jak miłość Marek Paczkowski (w tej roli Piotr Srebrowski) wyzna, że aktualnie pracuje w radiu jako dziennikarz. Wcześniej studiował prawo, ale rzucił je.

ZOBACZ: M jak miłość (odc. 1479): Asia i Leszek zbudują swój związek na tragedii Niny?

Markowi tak bardzo spodobają się obie dziewczyny, że będzie chciał za wszelką cenę ciągnąć dalej  znajomość z nimi- zarówno ze stateczną panią Zduńską, jak i przyszłą panią Budzyńską.

Dlatego poprosi żonę Piotrka i narzeczoną Andrzeja, by wystąpiły w jego audycji  o seksownych „mamuśkach”. Zduński i Budzyński nie widzą w tym nic zdrożnego.

 Czytaj też: M jak miłość: Wesele Izy i Marcina. Niespodziewany gość popsuje zabawę?

Pytanie jednak, czy Marek ma czyste intencje.  Można przypuszczać, że Madzia, bardzo zakochana w Andrzeju, nie ulegnie mu. Za to Kinga… Zduńską może  nieco ciągnąć do erotycznej przygody z innym mężczyzną. W końcu niebawem będzie świętowała 20. rocznicę swego związku z Piotrkiem.Dla obojga był to ich pierwszy związek.  Z małymi wyjątkami Zduńscy byli zawsze sobie wierni.

Nie wiadomo jednak, co może wstąpić w Kingę, gdy Marek zacznie ją adorować i nadskakiwać. Za chwilę, w odcinku 1493. M jak miłość Paweł rzuci się na zduńską i zacznie ją całować.  Jemu Kinga nie ulegnie, ale czy  będzie miała siłę odeprzeć zaloty innego mężczyzny?

Może Cię zainteresować