M jak miłość (odc. 1482): Agata ucieknie od Adama? Postawi mu twarde warunki

W M jak miłość Agata (Katarzyna Kwiatkowska) spadła Adamowi (Jacek Kopczyński) z nieba. Problem tylko w tym, że Werner zacznie się powoli wycofywać. Czy straci szansę na wielką miłość?
M jak miłość (odc. 1478): Co będzie z Adamem i Agatą? Czy to początek szczęśliwego związku prawnika i lekarki?

Co się wydarzy w 1482 odcinku „M jak miłość”? Emisja w poniedziałek 6.01.2020 na antenie TVP2

W M jak miłość Adam nie miał szczęścia w miłości, ale tym razem będzie inaczej? Wydaje się, że nic nie dzieje się przypadkowo i jego nowa znajomość z Agatą niedługo zaowocuje poważnym związkiem. Jest tylko jeden problem… Prawnik panicznie boi się stałej relacji i gdy tylko zaczyna robić się poważnie, on podwija ogon i ucieka! Czy teraz będzie tak samo?

Zobacz: M jak miłość (odc. 1482) Iza umrze, bo przedawkuje leki?!

W 1482 odcinku M jak miłość siostra Rogowskiego (Robert Moskwa) da mu do zrozumienia, że liczy na coś więcej. I nie chodzi tylko o przygodny seks i romantyczne randki.

Jeśli to ma być tylko zabawa, to wolę sobie odpuścić. „Więcej” to dla mnie partnerstwo, przyjaźń, bezpieczeństwo i… wyłączność – podkreśli jasno lekarka.

Zobacz: Radykalna zmiana w emisji „M jak miłość”. Jeden odcinek tygodniowo?! Fani będą załamani

Agata chce mieć Adama tylko dla siebie, tylko czy on chce tego samego? W nowych odcinkach serialu przekonamy się, jaką decyzję podejmie prawnik. I czy to właśnie Agata urodzi dzieci, o których tak bardzo od niedawna marzy. To by było coś!


×
×