M jak miłość (odc. 1482): Asia Chodakowska w ciąży! Kto jest ojcem jej dziecka?

Asia (Barbara Kurdej-Szatan) z M jak miłość zajdzie w ciążę? Nic dziwnego, że Chodakowska może marzyć o własnym dziecku. W końcu do tej pory dla Wojtusia (Feliks Matecki) i Zosi (Julia Wróblewska) była tylko macochą.
M jak miłość, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Agnieszka (Magdalena Walach)

Co się wydarzy w 1482 odcinku „M jak miłość”? Emisja we wtorek 31.12.2019 na antenie TVP2

Ostatnie odcinki M jak miłość w tym roku będą prawdziwym szaleństwem scenarzystów. Nie dość, że właśnie dowiedzieliśmy się o śmiertelnej chorobie Marty (Dominika Ostałowska), to wkrótce Andrzej (Krystian Wieczorek) i Magda (Anna Mucha) wezmą ślub. To oczywiście nie koniec. Rewelacji nie zabraknie, bo senior Krajewski (Grzegorz Wons) dowie się o ciąży Asi!

Sprawdź koniecznie: Dwie aktorki żegnają się z „M jak miłość”! To koniec ważnego wątku i pożegnanie kluczowych postaci. Szkoda!

Problem tylko w tym, że Asia w żadnej ciąży nie jest… A szkoda. Byłaby przecież wspaniałą matką i z pewnością skrycie właśnie o tym marzy. Do tej pory wychowywała Wojtusia i Zosię, ale to dzieci Tomka (Andrzej Młynarczyk) i Małgosi (Joanna Koroniewska), a Chodakowska jest dla nich tylko macochą. Choć oczywiście bardzo ich kocha, nie są to dzieci, które wydała na świat. A sam okres ciąży i witania na świecie wyczekanego maleństwa dla każdej mamy jest po prostu magiczny.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1477) Umierająca Marta w szpitalu. Przed śmiercią poprosi tylko o jedno

W 1482 odcinku M jak miłość Krajewski zagada do Asi. Będzie bowiem przekonany, że zły nastrój i nerwowość jego syna jest właśnie spowodowana odmiennym stanem ukochanej. Leszek (Sławek Uniatowski) nie wtajemniczy ojca w szczegóły, więc biznesmen nie będzie miał pojęcia, że to Nina (Agnieszka Judycka) być może niedługo urodzi mu pierwszą wnuczkę.

Ktoś wprowadził pana w błąd. Ja nie jestem w ciąży – powie Chodakowska, a zmieszany senior tylko przeprosi, że wtrąca się w nie swoje sprawy.

Cóż… Trzeba przyznać, że wyszło dość niezręcznie.

Zobacz: Wojna braci w „M jak miłość”! Paweł odbije Piotrkowi Kingę?

View this post on Instagram

Powinni być razem mimo wszystko?

A post shared by M jak miłość (@mjakmilosc.official) on


×
×