M jak miłość (odc.1482): Ciotka Artura powie policji, kto go zabił?

 To ciotka Skalskiego (Agata Rzeszewska) będzie przekonana, że Artur został zamordowany i zakopany w ziemi. Skąd ta wiedza u starszej pani? Czy podzieli się nią z policją? Tego dowiemy się w 1482 odcinku M jak miłość.

M jak miłość odc.1482 Ciotka Artura Agata Rzeszewska, Adriana Kalska

CO SIĘ WYDARZY W 1482 ODCINKU „M JAK MIŁOŚĆ”? EMISJA W PONIEDZIAŁEK 6.01.2020 NA ANTENIE TVP2

 

W 1482 odcinku M jak miłość Iza (Adriana Kalska) spotka się z ciotką Artura (Tomasz Ciachorowski).  Zostawi dzieci i popędzi roztrzęsiona, by zobaczyć się ze starszą panią.

Zobacz: M jak miłość (odc.1482): Leszek też wpadnie w depresję. Rzuci wszystko i…

Dowie się od niej, że z pewnością jej psychopatyczny kuzyn  brutalnie zamordowano, a jego zwłoki spoczywają zakopane pod ziemią. Iza zorientuje się, że starsza pani dysponuje informacjami, których policja jeszcze nie ma i ich nie potwierdziła. Skąd kobieta je ma?

Oczywiście Skalska powie je, skąd ma te informacje. Ich źródłem jest niejaka pani Wiola, wróżka.

„To dzięki niej uspokoiłam się, wyciszyłam… Jest jeszcze jedna sprawa, o której chcę ci powiedzieć. Pani Wiola już wcześniej wspominała, że Artura nie żyje. Ale wczoraj rozłożyła karty i zobaczyła, że Artur został zabity, a jego ciało zakopane!”- usłyszy Iza.

Skąd wróżka zna prawdę? Cóż, w przypadku, gdy wróży się śmierć, wróżka miała 33 proc. szans na trafienie właściwej odpowiedzi. Ciało mogło być spalone, zakopane albo utopione.

Zobacz także: M jak miłość (odc.1483): Andrzej zataił przed Madzią swój wielki sekret. Będą musieli się rozwieść?

Ale Skalska wierzy w słowa jasnowidzki. Co więcej, również Iza zacznie się nimi przejmować i się nimi przerazi. Czy znów będzie musiała sięgnąć po psychotropy?

Ciekawe, czy teraz Skalska znów uda do wróżki, by ta wskazała miejsce pochówku Artura. Z taka wiedzą starsza pani mogłaby też udać się na policję. Kto wie, może jasnowidzka ma rację. Wtedy, odkopując zwłoki Artura, policja łatwo dowiedziałaby się, kto go zabił.  Czy ciotka Artura tak właśnie zrobi, dowiemy się z 1482 odcinka M jak miłość.

 


×
×