M jak miłość (odc. 1482): Iza przedawkuje psychotropy?! [ZWIASTUN]

W 1482 odcinku M jak miłość wydarzy się kolejny dramat! To już kolejny raz, gdy Iza (Adriana Kalska) otrze się o śmierć. 
M jak miłość (odc. 1482): Iza przedawkuje psychotropy?!

CO SIĘ WYDARZY W 1482 ODCINKU „M JAK MIŁOŚĆ”? EMISJA W PONIEDZIAŁEK 6.01.2020 NA ANTENIE TVP2

Zwiastun 1482 odcinka M jak miłość wiele zdradza. A na pierwszy plan znów wysuwają się sprawy związane z Izą, Marciem (Mikołaj Roznerski), Olkiem (Maurycy Popiel) i zabójstwem Artura (Tomasz Ciachorowski).

Po pierwsze Karski (Krzysztof Kwiatkowski) znów zacznie węszyć. Bracia Chodakowscy znajdą się na celowniku policjanta, bo ich zachowanie wyda mu się wyjątkowo dziwne.

Na dodatek do mieszkania Izy ktoś przyśle białe róże. Czyżby to właśnie pośmiertny prezent od Skalskiego? Psychopata zawsze dawał o sobie znać własnie w ten sposób. Zobacz więcej: M jak miłość (odc. 1482) Pośmiertny prezent od Artura. Iza będzie przerażona! [WIDEO]

Iza z „M jak miłość” umrze?

Aneta Kryńska (Ilona Janyst) będzie próbowała pocieszyć Izę. Da jej do zrozumienia, że Artur już jej nie grozi. Został zamordowany, a jego ciało zakopano w lesie. Olek zrobił to właśnie po to, by chronić Izę, Marcina i ich dzieci. Tymczasem w Lewińskiej wciąż będzie niewyjaśniony niepokój. Narzeczona Chodakowskiego sięgnie po psychotropy, które przepisał jej szwagier. Czy tym razem przesadzi i przedawkuje? W M jak miłość Marcin będzie próbował się do niej dodzwonić, ale wszystko na marne. Czy odnajdzie ukochaną, nieprzytomną, odurzoną lekami na uspokojenie?

Czytaj: M jak miłość (odc.1483) Andrzej zataił przed Madzią swój wielki sekret. Będą musieli się rozwieść?

Telefon Izy w końcu odbierze Szymek (Staś Szczypiński). Chłopiec powie tacie, że mama leży na kanapie i nie ma z nią kontaktu… Co wydarzy się dalej?


×
×