M jak miłość (odc.1482): Iza umrze, bo przedawkuje leki?!

Iza z M jak miłość (Adriana Kalska) znajdzie się na skraju życia i śmierć: znowu przez Skalskiego!  Co takiego wydarzy się znów w 1482. odcinku M jak miłość?
M jak miłość, Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

CO WYDARZY SIĘ W 1482 ODCINKU „M JAK MIŁOŚĆ”? EMISJA W PONIEDZIAŁEK 6.01.2019 NA ANTENIE TVP2

Iza  z M jak miłość znów będzie obsesyjnie myślała o Arturze Skalskim (Tomasz Ciachorowski). Tych złych, obsesyjnych myśli nie rozwieje nic. Iza postanowi więc sięgnąć po lekarstwa jakie przepisał jej na uspokojenie Olek (Maurycy Popiel).

Nie są to łagodne  środki  ziołowe bez recepty, a agresywne psychotropy i  tabletki na sen. Niestety, Iza nieco przesadzi z ich ilością, biorąc więcej, niż przepisał jej przyszły szwagier.  I nieszczęście gotowe!

View this post on Instagram

#nosignal #wrr

A post shared by Adriana.Kalska (@adriana.kalska.official) on

Co prawda w 1482. odcinku M jak miłość Iza już będzie wiedziała, że psychol Skalski nie żyje. Ale ta wiadomość jakby do niej w ogóle nie dochodziła. Wciąż będzie się trzęsła i płakała na wspomnienie Artura. Być może ma świadomość, że gdyby nie  to, że Olek zabił jej byłego męża, już by nie żyła.

Ale ta świadomość wcale nie ułatwia jej dalszego życia. To dlatego w 1482. odcinku M jak miłość Olek przepisze jej tak silne lekarstwa. Młodszy Chodakowski wie doskonale, czym jest depresja i stany lekowe. Doświadczał ich po śmierci Skalskiego. Miewał też wtedy problemy ze snem.

ZOBACZ:  Aneta wyśle Izę do psychologa

Tymczasem Iza znów zacznie sobie przypominać horror, jaki przeżyła przez Skalskiego i  weźmie leki. Trochę więcej niż  dawka przepisana prze Olka. Z jakim skutkiem? Niestety, straci przytomność.

Gdy znajdzie ją Marcin (Mikołaj Roznerski), będzie przez chwilę myślał, że Lewińska po prostu nie żyje. Na szczęście półprzytomna Iza otworzy oczy. I  przyzna się do połknięcia antydepresantów… Nie powie jednak narzeczonemu, że wzięła ich za dużo.

– Połknęłam proszki, położyłam się, dosłownie na sekundę zamknęłam oczy i odleciałam – wyzna. – Weź to, proszę, wyrzuć. Już nigdy nie połknę tego świństwa – obieca Marcinowi.

Ale to tylko słowa  rzucone na wiatr. Bo wiadomo, że w nowych odcinkach M jak miłość Iza będzie popadała w coraz większe uzależnienie od silnych leków. A to już kilka kroków do tego , by jej związek z Marcinem zawisł na włosku…


×
×