M jak miłość (odc. 1482): Karski zdemaskuje Olka i Marcina? Policja odnajdzie ślady DNA w miejscu zbrodni

Sprawa zaginięcia Artura (Tomasz Ciachorowski) wciąż się toczy, a wszystkim dowodzi Karski (Jakub Kwiatkowski). Czy policjant z M jak miłość wpadnie na trop Marcina (Mikołaj Roznerski) i Olka (Maurycy Popiel), którzy ukrywają, co tak naprawdę stało się ze Skalskim?
M jak miłość odcinek 1482, Marcin (Mikołaj Roznerski), Olek (Maurycy Popiel), Karski (Krzysztof Kwiatkowski)

CO SIĘ WYDARZY W 1482 ODCINKU „M JAK MIŁOŚĆ”? EMISJA W PONIEDZIAŁEK 6.01.2020 NA ANTENIE TVP2

W 1482 odcinku M jak miłość Karski zacznie podejrzewać, że bracia Chodakowscy mają coś wspólnego z zaginięciem Artura. Oficjalnie mówi się bowiem, że Skalski uciekł z Polski. Prawda jest jednak zupełnie inna. Olek zamordował szaleńca, żeby bronić bliskich, a jego ciało zakopał w pobliskim lesie.

Zobacz koniecznie: M jak miłość (odc. 1482): Pośmiertny prezent od Artura. Iza będzie przerażona! [WIDEO]

Policjant wpadnie na braci na treningu. Będzie zdziwiony tym, że Marcin z dnia na dzień przestał interesować się śledztwem.

– Wyjaśnij mi coś, bo czegoś tutaj nie rozumiem… Kiedyś dzwoniłeś co drugi dzień, pytałeś o Artura, pytałeś czy nie pojawiły się jakieś nowe informacje. A teraz od dłuższego czasu nic… Zero telefonów, pytań, nic, cisza…
– Po co wałkować ten temat? Sprawa umarła śmiercią naturalną…
– A może wiesz coś, o czym ja nie wiem? – zapyta podejrzliwie, ale Chodakowski oczywiście nie piśnie ani słowem.

Sprawdź: M jak miłość (odc. 1482) Ciotka Artura powie policji, kto go zabił?

Karski zabrnie jeszcze dalej. Ujawni Chodakowskiemu, że policja wpadła na kolejny trop. Tym razem chodzi o Darię (Ewelina Gnysińska), którą jak się okazało, Skalski zamordował tuż przed „ucieczką”.

– Nie czytałeś? Kilka dni temu był przeciek w internecie. Pojawiła się ciekawa informacja… Chodzi o zabójstwo tej psychiatry. Na miejscu zdarzenia znaleziono ślady DNA Artura…
– Tak myślałem, że to Artur ją zabił…Zresztą nie trafiłem nigdzie na tę informację, czasu nie mam. Mam nową robotę i wiesz od rana do wieczora! Nie mam czasu się zajmować… – wywinie się Chodakowski.

Jakubowi nie umknie jednak fakt, że bracia cały czas wymieniają się podejrzanymi spojrzeniami. To tylko wzbudzi jego podejrzenia. Funkcjonariusz CBŚ będzie miał niemal pewność, że Marcin i Olek coś przed nim ukrywają. Czy jego ekipa odkryje w końcu, że jeden z nich zamordował szaleńca? To wielce prawdopodobne. W końcu zakulisowe zdjęcia z planu dowodzą, że obrońcą Olka w sądzie będzie Andrzej (Krystian Wieczorek) – do sprawy sądowej dojdzie więc bez dwóch zdań.

Czytaj: M jak miłość (odc.1483) Andrzej zataił przed Madzią swój wielki sekret. Będą musieli się rozwieść?


×
×