M jak miłość (odc.1482): Krajewski rzuci Olę Chodakowską?

Marcin (Mikołaj Roznerski)  z M jak miłość wreszcie przejrzy na oczy. Chodakowski przekona się, że  narzeczony jego matki (Małgorzata Pieczyńska) nie ma wobec niej czystych zamiarów. Co knuje Krajewski (Grzegorz Wons).
M jak miłość odcinek 1469, Robert Krajewski (Grzegorz Wons), Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska)

Co się wydarzy w 1482 odcinku „M jak miłość”? Emisja w poniedziałek 6.01.2020 na antenie TVP2

Wydaje się, że Aleksandra jest szczęśliwa z Krajewskim. W  1482 odcinku M jak miłość ich związek A będzie wydawał się sielanką. Lecz, jak się okaże, to tylko pozory.

Starszy syn Chodakowskiej Marcin, który pracuje u Krajewskiego, zasięgnie na temat swojego szefa języka. I jak się okaże, plotki o potencjalnym ojczymie nie będą dla Aleksandry korzystne!

Weronika (Kaja Walden), sekretarka biznesmena, z którą Marcin od czasu do czasu flirtuje przyzna mu się do strasznych słabości swego szefa. Dziewczyna uprzedzi Marcina, że prezes to uwodziciel i bawidamek. Że zmienia kochanki szybciej niż rękawiczki, skacze z kwiatka na kwiatek bezwzględnie wykorzystuje zakochane w nim kobiety. Te informacje z tak pewnego źródła, wzbudzą w Marcinie grozę!

Niewątpliwie Weronika nie ujawniła tej intymnej tajemnicy Krajewskiego bezinteresownie. Chce bowiem zyskać sympatię Marcina. Ale z pewnością nie nakłamała Chodakowskiemu.

 Zobacz: M jak miłość: Andrzejek i Marzenka będą mieli córeczkę Dostanie piękne imię!

A ten będzie teraz w kropce. W 1482. odcinku M jak miłość  będzie się zastanawiał, czy powiedzieć o tych nowinach matce, czy lepiej obserwować dyskretnie Krajewskiego. Na początek postanowi przyjrzeć się dokładniej biznesmenowi i wypytać go o kilka rzeczy.

Przeczytaj też: M jak miłość (odc.1485):  Janek i Sonia znów razem?

Ale jego brat (Maurycy Popiel), który zapewne też dowie się o podbojach Krajewskiego, nie będzie taki delikatny. Alkohol doda mu odwagi i młodszy Chodakowski zacznie wypytywać milionera o jego plany wobec matki. I to znacznie mniej subtelnie.

Czy bracia Chodakowscy dowiedzą się, czy Krajewski nie chce unieszczęśliwić Aleksandry?


×
×