×

M jak miłość (odc.1482): Leszek też wpadnie w depresję. Rzuci wszystko i…

Kto by pomyślał, że tak nim wstrząśnie śmierć nienarodzonego dziecka! Leszek (Sławek Uniatowski) z M jak miłość tak jak jego dawna dziewczyna Nina ( Agnieszka Judycka)  załamie się. Odejdzie nawet z  firmy Roberta Krajewskiego (Grzegorz Wons). Czy w tej sytuacji Joasia Chodakowska (Barbara Kurdej-Szatan) wyciągnie go z piekła wyrzutów sumienia i depresji?

CO SIĘ WYDARZY W 1482 ODCINKU „M JAK MIŁOŚĆ”? EMISJA W PONIEDZIAŁEK 6.01.2020 NA ANTENIE TVP2

Nina straciła dziecko i  żal po tej stracie u obojga rodziców maleństwa będzie ogromny.  Do tego stopnia, że Nina z M jak miłość wpadnie w głęboką depresję. Co raz to będzie podejmowała próby samobójcze.

 Zobacz: Śpiewające gwiazdy seriali. To nie tylko Paweł Domagała

Ale jeśli ktoś myślał, że Leszka Krajewskiego śmierć dzieciątka nie dotknęła, ten grubo się myli.  Dlaczego? Bo biznesmen, choć nie chciał być z jego mama, nie chciał się uchylać od opieki nad dzieckiem czy łożenia na jego wychowanie.

Jak łatwo się domyślić, am będzie w podłym nastroju, gdy w 1482. odcinku M jak miłość  lekarz uprzedzi go, że Nina jest w tak złym stanie. Tak złym, że może w każdej chwili targnąć się na swe życie.

Lecz kiedy  zechce porozmawiać z Niną i radzić, by poszła do psychologa,  ta  zacznie histeryzować:

„Po co? Już nie mam dla kogo… Straciłam dziecko… Wszystko straciłam. Ty teraz wrócisz do Joasi… a ja nie mam już nikogo. I na niczym mi już nie zależy. Idź już, chcę spać… I nigdy się już nie obudzić… „,  wyszepcze załamana strata dziecka kobieta.

To wyznanie wstrząśnie Leszkiem.  Dlaczego? Ponieważ wszystko przestanie być  dla niego  będzie cierpiał i zechce nawet odejść z  firmy ojca. Nieszczęśliwy i załamany spotka się z Asią. Wtedy powie jej, że on i Nina stracili dziecko.

Czytaj: Ostatni odcinek „M jak miłość” w tym roku. Co się wydarzy?

A ponieważ jest odpowiedzialnym człowiekiem, powie wprost Joasi, że jest za Ninę odpowiedzialny. To oczywiste, że nie może jej zostawić samej sobie, i to przez  dłuższy czas. Czy to jednak oznacza, że Leszek i Asia rozstaną się w M jak miłość? Prawdopodobnie tak, ponieważ  Leszek ma ogromne wyrzuty sumienia. Kto wie, czy i on nie wpadnie w depresję i nie spróbuje  się zabić.