M jak miłość (odc. 1482): Karski zacznie węszyć. Marcin wyda brata policji?

Olek (Maurycy Popiel) z M jak miłość nie może spać spokojnie. Zabił Artura (Tomasz Ciachorowski), a policja cały czas szuka szaleńca. Czy dzięki Marcinowi (Mikołaj Roznerski), Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) pozna prawdę o tym, co tak naprawdę wydarzyło się w lesie?
M jak miłość (odc. 1482): Karski zacznie węszyć. Marcin wyda brata policji?

Co się wydarzy w 1482 odcinku „M jak miłość”? Emisja w poniedziałek 6.01.2020 na antenie TVP2

W M jak miłość Olek zamordował Artura i próbował ukryć to przed światem. Jego misterny plan wziął w łeb, bo Olewicz (Tomasz Dedek) widział, jak Chodakowski zakopuje ciało w lesie. Zdenerwowany lekarz o wszystkim opowiedział też Marcinowi, żeby sobie ulżyć. Czy to był błąd? W nowych odcinkach M jak miłość Karski zacznie ciągnąć starszego z braci Chodakowskich za język.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1482) śmiertelnie chora Marta nie pojawi się na ślubie Magdy i Andrzeja. Umrze w czasie ceremonii?

W 1482 odcinku M jak miłość Marcin i Jakub spotkają się na treningu. Policjant wyczuje dziwne zachowanie Marcina i zacznie węszyć. Jego uwadze nie umknie fakt, że jeszcze niedawno bez przerwy Marcin wypytywał o Artura, a teraz urwał temat. Tak nagle… Czy Chodakowski wie coś, czego nie wie funkcjonariusz? Oczywiście, że tak! Oby tylko się nie wygadał…

Na szczęście na Marcinie można polegać. Dla niego rodzina jest najważniejsza, więc nic dziwnego, że będzie krył brata przed kumplem pracującym w CBŚ.

-Wyjaśnij mi, bo czegoś tu nie rozumiem. Kiedyś co drugi dzień dzwoniłeś i pytałeś o Artura. A teraz nic, zero telefonów, pytań cisza – zagada Karski.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1479) Dramatyczny poród Niny. Leszek będzie musiał przekazać jej tragiczne wieści o śmierci dziecka

-A ile można to wałkować? Kiedyś trzeba odpuścić i założyć, że sprawa umarła… Śmiercią naturalną – powie na swoją obronę Marcin.

Czy Jakub połknie haczyk i uwierzy kumplowi? Jeśli tak, to bracia Chodakowscy mogą już spać spokojnie. To jednak nie w stylu producentów M jak miłość. Doskonale wiecie, że twórcy serialu bardzo lubią komplikować życie głównych bohaterów!

Sprawdź: M jak miłość (odc. 1479) Iza dowie się, że Olek zamordował Artura. Jak zareaguje?

M jak miłość (odc. 1482): Karski zacznie węszyć. Marcin wyda brata policji?

M jak miłość (odc. 1482): Karski zacznie węszyć. Marcin wyda brata policji?


×
×