M jak miłość (odc. 1482): Michał kontra Leszek. Ostrowski zaatakuje rywala, żeby mieć Asię tylko dla siebie

Tego można się było spodziewać. W nowych odcinkach M jak miłość Michał (Paweł Deląg) i Leszek (Sławomir Uniatowski) będą walczyć o serce Joasi (Barbara Kurdej-Szatan). Który z nich wygra?
M jak miłość (odc. 1482): Michał kontra Leszek. Ostrowski zaatakuje rywala, żeby mieć Asię tylko dla siebie

Jeśli nieprzerwanie śledzicie M jak miłość, to doskonale wiecie, że Asia nie ma szczęścia w miłości. Oczywiście nie mamy na myśli Tomka (Andrzej Młynarczyk), który był jej ideałem i zginął tragicznie raniony nożem przez bandziora. Po jego śmierci życie uczuciowe Chodakowskiej rzecz jasna legło w gruzach. Pogrążona w żałobie wdowa, długo opłakiwała ukochanego. W końcu przeniosła się do domu na Deszczowej, bo nie mogła znieść życia w mieszkaniu Tomka. W nowym miejscu poznała nowego, intrygującego sąsiada.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1483) Kinga zerwie kontakt z Pawłem, żeby ratować swoje małżeństwo

Michał zdawał się być kolejnym mężczyzną jej życia. Miły, szarmancki, zabawny, odpowiedzialny – i co najważniejsze – Wojtuś (Feliks Matecki) go uwielbiał! Niestety Chodakowska nie była gotowa na nowy związek. Wciąż odtrącała Ostrowskiego ze względu na pamięć o Tomku. Miarka się przebrała, gdy Michał wparował Asi pod prysznic. Chodakowska była wściekła, a on zmieszany. W końcu blondynka dawała mu sygnały, że jest nim zainteresowana. Czar prysł. Pisarz wyjechał na kilka miesięcy, a dom wynajął Leszkowi. Tym razem to on wpadł Asi w oko.

Szalenie przystojny i bogaty syn cenionego dewelopera też mógłby być dla Asi „tym jedynym” gdyby nie ta cała akcja z Niną (Agnieszka Judycka) i niechcianą ciążą. Scenarzyści dla Krajewskiego i jego byłej byli dość okrutni. Dlaczego? To przecież oni zadecydowali o tym, że dziecko ex partnerów umrze w czasie porodu. W 1482 odcinku M jak miłość Leszek odwiedzi Asię i opowie jej o tragedii, do której doszło na porodówce. Doda też, że teraz Nina bardzo go potrzebuje…

Sprawdź koniecznie: M jak miłość (odc. 1493) Mamy zdjęcia ze ślubu Magdy i Andrzeja! Piękna, kameralna ceremonia w ogrodzie Zduńskich

– Przez jakiś czas będę musiał się nią zaopiekować…
– Jasne, rozumiem… I gdybyś potrzebował jakiejś pomocy… – wyduka wyraźnie zaskoczona sytuacją Asia.

Tymczasem Michał zauważy rywala i od razu wyskoczy, by powiedzieć mu kilka słów do słuchu:

– Może byś się w końcu, do cholery, na coś zdecydował?! I nie fundował dziewczynie takiej huśtawki emocjonalnej?!
– Nie wtrącaj się w nie swoje sprawy!
– Bo co?! – zapyta Michał i zrobi się dość nieprzyjemnie.

Co wydarzy się dalej w M jak miłość? Czy Joasia zauważy, że Michał i Leszek rywalizują o jej względy? I… którego z nich wybierze?

Zobacz: M jak miłość (odc.1480): Barbara wyjawi Marysi rodzinny sekret. Chodzi o Lucjana!


×
×