M jak miłość (odc. 1482): Pośmiertny prezent od Artura. Iza będzie przerażona! [WIDEO]

To, co wydarzy się w premierowym odcinku M jak miłość zmrozi Wam krew w żyłach. Iza (Adriana Kalska) będzie przerażona, gdy dostanie prezent od nieżyjącego Artura (Tomasz Ciachorowski)! 
M jak miłość (odc. 1482): Pośmiertny prezent od Artura. Iza będzie przerażona! [WIDEO]

CO SIĘ WYDARZY W 1482 ODCINKU „M JAK MIŁOŚĆ”? EMISJA W PONIEDZIAŁEK 6.01.2020 NA ANTENIE TVP2

Choć w M jak miłość postać Artura Skalskiego od dawna jest już tylko przykrym wspomnieniem, to nawet zza grobu będzie on umiał przyprawić Lewińską o dreszcze! W 1482 odcinku Lewińska otworzy drzwi kurierowi. Gdy tylko zobaczy przesyłkę, stanie jak wmurowana…

Zobacz: M jak miłość. Zdrada u Zduńskich! Kinga zostawi Piotrka dla Pawła?

Mężczyzna będzie trzymał w rękach bukiet białych róż. Dokładnie takich, jak te, które psychopata regularnie wysyłał do Izy, żeby przypomnieć jej o swojej obecności. Ukochana Marcina (Mikołaj Roznerski) będzie więc pewna, że ma do czynienia z kolejną przesyłką od wariata, który wszystko ukartował tak, by nawet zza grobu straszyć byłą żonę.

Strach cały czas jest we mnie – powie Chodakowskiemu przerażona Iza. Choć Lewińska już wie, że Artur nie żyje wpadnie w panikę i sięgnie po leki na uspokojenie, które jakiś czas temu przepisał jej Olek (Maurycy Popiel).

 Zobacz: Najwięksi przystojniacy polskich seriali. Nie tylko Mikołaj Roznerski kradnie serca damskiej części publiczności 

Tu na ziemię sprowadzi ją Aneta (Ilona Janyst). Partnerka Olka zrobi wszystko, by Iza zaczęła trzeźwo myśleć.

Teraz musisz się trzymać, bo inaczej wszystko się rozleci – zapewni prosząc przyjaciółkę, żeby się opamiętała.

Ostatecznie okaże się, że to kwiatowa przesyłka od seniora Krajewskiego (Grzegorz Wons) dla Aleksandry (Małgorzata Pieczyńska). Ale ile strachu naje się Iza… To tylko ona wie.

Czytaj: M jak miłość (odc.1483) Andrzej zataił przed Madzią swój wielki sekret. Będą musieli się rozwieść?

Zobacz zwiastun 1482 odcinka „M jak miłość”


×
×