M jak miłość (odc. 1483): Andrzej pod obserwacją teścia. Marszałek mu nie odpuści!

Ślub Madzi (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) w M jak miłość zbliża się wielkimi krokami. To sprawia, że senior Marszałek (Emilian Kamiński) jest wyjątkowo czujny. Nie chce przecież, by jego córka kolejny raz zawiodła się na mężczyźnie, którego pokochała.
M jak miłość (odc. 1483): Andrzej pod obserwacją teścia. Marszałek mu nie odpuści!

ŚLUB MAGDY I ANDRZEJA W 1483 ODCINKU „M JAK MIŁOŚĆ”! EMISJA WE WTOREK 7.01.2020 NA ANTENIE TVP2

W 1483 odcinku M jak miłość Andrzej i Magda spotkają się przed ołtarzem. Nie dosłownie, bo ceremonia odbędzie się w ogrodzie Zduńskich. Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) ugoszczą zakochanych przyjaciół i zgodzą się na przyjęcie weselne na swojej posesji. Zanim jednak dojdzie do ślubu, pan młody znajdzie się pod ostrzałem teścia.

Zobacz: M jak miłość. Zdrada u Zduńskich! Kinga zostawi Piotrka dla Pawła?

Będę cię dokładnie obserwował– powie złowrogim tonem Marszałek, który choć wierzy, że Andrzej jest poważnym mężczyzną, to stosuje zasadę ograniczonego zaufania.

Chodakowska traktuje prawnika bardzo poważnie i kocha go ponad życie. Nie znaczy to jednak, że on jest z nią w 100% fair – bo nie jest. Sprawdź tutaj: M jak miłość (odc. 1483) Andrzej zataił przed Madzią swój wielki sekret. Będą musieli się rozwieść?

W premierowych odcinkach życie Magdy usłane będzie różami. Brunetka przyjmie nawet nazwisko nowego męża. Oby tylko nie zawiodła się na nim, jak  na Olku (Maurycy Popiel)… Chodakowski zdradził ją z Anetą (Ilona Janyst) i nie sprawdził się w roli adopcyjnego ojca Maćka (Franciszek Przanowski).

Na szczęście Maciek pokochał Andrzeja jak swojego ojca i to jego traktuje jak oficjalnego opiekuna. Poprosi nawet prawnika, żeby go usynowił! 

Zobacz zwiastun 1483 odcinka „M jak miłość”


×
×