M jak miłość (odc. 1483): Andrzej zataił przed Madzią swój wielki sekret. Będą musieli się rozwieść?

W 1483 odcinku M jak miłość Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) wezmą ślub. Tym samym Andrzej zostanie także ojcem syna żony, Maciek (Franciszek Przanowski).  W tym ważnym dniu nie piśnie jednak żonie o tym, że ma jeszcze jedno, dorosłe już, dziecko! Ba, Madzia się o tym nie dowie!
"M jak miłość" - ślub Madzi (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek)

CO SIĘ WYDARZY W 1483 ODCINKU „M JAK MIŁOŚĆ”? EMISJA WE WTOREK 7.01.2020 NA ANTENIE TVP2

Magda adoptowała Maćka razem z byłym mężem Olkiem (Maurycy Popiel). Lekarz bawidamek w ogóle nie sprawdził się w roli taty. To Andrzeja Budzyńskiego chłopak uważa za swego ojca.

lub Magdy i Andrzeja w 1483 odcinku M jak miłość pociągnie za sobą decyzję, która wpłynie na ich wspólną przyszłość. I będzie dotyczyła także byłego Magdy, Olka Chodakowskiego. Jako przybrany ojciec Maćka w ogóle się nie sprawdził, więc nic dziwnego, że chłopiec w Budzyńskim widzi swojego tatę.

 Czytaj: Najwięksi przystojniacy polskich seriali Nie tylko Mikołaj Roznerski kradnie serca fanek!

A że Magda już od dawna właściwie wychowywała syna bez udziału Olka, to stanie się jasne, że Andrzej teraz zostanie ojcem. Także w świetle prawa. By jednak tego dokonać, Magda musi pozbawić  byłego męża praw rodzicielskich. Czy ten się na to zgodzi? Zważywszy jego niechęć do kontaktu z wymiarem sprawiedliwości po tym jak zabił psychopatę Skalskiego (Tomasz Ciachorowski), niekoniecznie!

Ale Maciek wyjawi w 1483 odcinku M jak miłość, że bardzo chce, by Budzyński go usynowił:

– Podlizuję się, bo teraz kiedy w końcu bierzecie ślub to może panie mecenasie w końcu postanowisz mnie usynowić? Jak to wygląda od strony prawnej?
– Nie wiem, ale mam jakieś wyjście? – Budzyński zażartuje, bo od dawna traktuje Maćka jak własne dziecko.
– Nie za bardzo… – odpowie ze śmiechem Maciek.

Nieznany syn

Ale w tej sielance Andrzej zapomni powiedzieć Magdzie i Maćkowi, że ma jeszcze jednego syna Piotra (Hubert Zduniak jr), z dawną kochanką Edytą (Ewa Bukowska). Czy ta tajemnica, którą skrywa przed Madzią zniszczy ostatecznie jego małżeństwo?

Czytaj: Gorący seks w „M jak miłość”. Werner zakocha się w Agacie?

Do ślubu oczywiście dojdzie, ale kiedyś Andrzej będzie musiał poruszyć z Madzią ten temat. O Piotrusiu wie natomiast poprzednia żona Andrzeja, Marta (Dominika Ostałowska). Czy wyjawi ona Madzi, z którą łączy ją przyjaźń, że jej mąż ma taki sekret? I czy przyczyni się to do rozwodu Budzyńskich?


×
×