M jak miłość: Już wiemy, jak Magda będzie wyglądała przed ołtarzem! To zdjęcie rozbawiło widzów do łez

Ślub Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) zobaczymy już na początku 2020 roku. Widzowie serialu M jak miłość długo musieli czekać! Na ceremonii nie obejdzie się bez wpadek. A jedną z nich może być właśnie suknia panny młodej.
M jak miłość: Już wiemy, jak Magda będzie wyglądała przed ołtarzem! To zdjęcie rozbawiło widzów do łez

Co się wydarzy w 1483 odcinku „M jak miłość”? Emisja już w poniedziałek 7.01.2020 na antenie TVP2

Magda i Andrzej w końcu spotkają się na ślubnym kobiercu! Fani długo musieli na to czekać. Początkowo Chodakowska nie chciała żadnego ślubu, ale ostatecznie sama oświadczyła się ukochanemu zaraz po tym, jak wyszła ze szpitala.

Już w 1483 odcinku będziemy świadkami ich pięknej i bardzo skromnej ceremonii, na której rzecz jasna nie zabraknie wpadek. O wszystkich przeczytacie właśnie tutaj: Seria wpadek na ślubie Magdy i Andrzeja

Pewnie zastanawiacie się już, jak będzie wyglądała panna młoda. Przedsmak mogliście wyrzuć już we wczorajszym odcinku. Chodakowska ubrana w folię prezentowała się szalenie seksownie!

Nowy trend w modzie ślubnej – śmieją się twórcy serialu.

View this post on Instagram

Nowy trend w modzie ślubnej ????????

A post shared by M jak miłość (@mjakmilosc.official) on

To oczywiście nie ma wiele wspólnego z prawdą. Wygłupy zakochanych to jedno. Jak już jednak dojdzie do prawdziwego ślubu, emocje będą trzymały wszystkich w pionie. Magda z pewnością będzie wyglądała szalenie elegancko i kobieco. Tak, jak na ślubie z Olkiem Chodakowskim (Maurycy Popiel). Pamiętacie?

Zobacz: Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska nawet nie muszą udawać, jak bardzo się kochają! Zobaczcie ich wspólnej zdjęcia z „M jak miłość”

W styczniu na ekranie TVP2 wiele się wydarzy. Kto wie, może Madzia zajdzie w upragnioną ciążę? To byłoby coś!


×
×