M jak miłość (odc. 1483): Kamil na ślubie Magdy i Andrzeja złoży pannie młodej szokującą propozycję

Przed widzami M jak miłość ważny i piękny odcinek, w którym zobaczymy jak Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) przysięgają sobie miłość do grobowej deski. Wszystko zepsuje nie kto inny, a Kamil Gryc (Marcin Bosak).
M jak miłość (odc. 1483): Kamil na ślubie Magdy i Andrzeja złoży pannie młodej szokującą propozycję

CO SIĘ WYDARZY W 1483 ODCINKU „M JAK MIŁOŚĆ”? EMISJA WE WTOREK 7.01.2020 NA ANTENIE TVP2

Już na początku 2020 roku w będziemy mieli szansę oglądać bardzo długo wyczekiwany odcinek M jak miłość. Wielu z nas z nadzieją czekało przecież na ślub Magdy i Andrzeja, który zawsze stał pod znakiem zapytania. Chodakowska uważała bowiem, że ceremonia nie jest jej do szczęścia potrzebna. Jednak gdy kolejny raz spojrzała śmierci w oczy i wyszła z tego cało, postanowiła to uczcić! Sama oświadczyła się Budzyńskiemu i już w styczniowym odcinku zostanie jego żoną!

Sprawdź koniecznie: M jak miłość (odc. 1493) Mamy zdjęcia ze ślubu Magdy i Andrzeja! Piękna, kameralna ceremonia w ogrodzie Zduńskich

Ceremonia odbędzie się w ogrodzie Zduńskich, bo państwo młodzi nie znajdą idealnego miejsca na piękną, kameralną imprezę. Niestety na miejscu bez zapowiedzi zjawi się Kamil Gryc. Kindze (Katarzyna Cichopek) niezręcznie będzie go wyprosić. Mężczyzna zachowa się jednak bardzo kulturalnie. Podejdzie do panny młodej i powie.

Do ostatniej chwili miałem nadzieję, że się rozmyślisz i jednak wybierzesz mnie. Spokojnie, nie będzie żadnego skandalu. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Pa, moja piękna!

Zobacz: M jak miłość (odc. 1483) Kinga zerwie kontakt z Pawłem, żeby ratować swoje małżeństwo

To jednak nie koniec. Bo Kamil wyzna Chodakowskiej (a  już za moment Budzyńskiej), że będzie na nią czekać! W 1483 odcinku M jak miłość da jej wyraźnie do zrozumienia, że jeśli z Andrzejem jej nie wyjdzie, zawsze może do niego wrócić. Ciekawe tylko, czy Kamil dożyje takiego ewentualnego zwrotu akcji. Jest przecież śmiertelnie chory i jeszcze niedawno marzył tylko o tym, żeby ostatnie chwile życia spędzić właśnie u boku swojej pierwszej miłości.

M jak miłość odc 1383, Magda (Anna Mucha) i Kamil (Marcin Bosak), fot. Tele tydzień

M jak miłość odc 1383, Magda (Anna Mucha) i Kamil (Marcin Bosak), fot. Tele tydzień


×
×