Już dziś w „M jak miłość” Kinga zdradzi męża z jego bratem bliźniakiem! Widzowie są oburzeni! [WIDEO]

Widzowie M jak miłość przeżyją szok w premierowym odcinku! Co posunęło Kingę (Katarzyna Cichopek) do zdrady? Czy to koniec małżeństwa Zduńskich? Kiedy emisja 1483 odcinka M jak miłość? Sprawdź!
M jak miłość (odc. 1483): Kinga zerwie kontakt z Pawłem, żeby ratować swoje małżeństwo

ZDRADA KINGI W 1483 ODCINKU „M JAK MIŁOŚĆ”! EMISJA WE WTOREK 07.01.2020 NA ANTENIE TVP2

Kinga i Piotrek z M jak miłość są parą już od liceum. Pierwsze szkolne uczucie okazało się strzałem w dziesiątkę i tak trwają przy sobie przez lata. I choć wydaje się, że są małżeństwem idealnym, to producenci serialu robią wszystko, żeby ich ze sobą poróżnić.

Czytaj: M jak miłość (odc.1483) Andrzej zataił przed Madzią swój wielki sekret. Będą musieli się rozwieść?

Weźmy pod lupę choćby rozdartą Kingę, która jakieś pięć lat temu o mały włos zostawiłaby męża dla sąsiada. Robert (Tomasz Borkowski) owinął sobie Zduńską wokół palca i nakłonił do zdrady! Na szczęście to już dawno za nami. Kinga i Piotrek są szczęśliwi i wychowują razem gromadkę dzieci. Lena (Marysia Głowacka) i Misiek (Aleksander Bożyk) doczekali się jeszcze sióstr bliźniaczek, które niedawno pojawiły się na świecie. Dziewczynki wprowadziły prawdziwy chaos na Deszczowej, a Piotrek przeraził się, że nie da rady utrzymać tak licznej rodziny.

Dlatego zaczął coraz częściej wyjeżdżać w delegację, a Kingę zostawiał samą ze swoim bratem. Jakie to smutne, że właśnie tak zaufana osoba, zaczai się na jego żonę! W 1483 odcinku M jak miłość, na ślubie Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek), Zduński pocałuje szwagierkę!

– Zastanawiam się dlaczego taki fajny facet jak ty nie może sobie ułożyć życia… – zapyta Kinga.
– A myślisz, że ja nie zadaję sobie tego pytania? Po prostu nie trafiłem na kobietę swojego życia… Mój brat zgarnął wszystko co najlepsze!

Czytaj: Gorący seks w „M jak miłość”. Werner zakocha się w Agacie?

– Daj spokój… – zawstydzi się Kinga.
– Nie każdy w życiu trafia na taki ideał jak ty! Wspaniała matka, świetna żona, seksowna kobieta… – Zduński zacznie rozpływać się w zachwytach nad szwagierką, a chwilę potem ją pocałuje!

Zobacz zwiastun 1483 odcinka „M jak miłość”

Niedługo później Zduńska porozmawia z mężem i zaproponuje mu, żeby jednak więcej czasu spędzał w domu. Nie powie za to jasno, co dokładnie zaszło między nią i szwagrem.

Pieniądze to nie wszystko. Jesteśmy rodziną i musimy trzymać się razem – usłyszy Piotrek.

Czy Piotr zrozumie, że Kinga po prostu potrzebuje go na miejscu i próbuje ratować relację, która ich łączy? Nie ma co kryć, że ostatnio Piotrka prawie wcale nie ma w domu, a pierwsze skrzypce w jego domu gra właśnie Paweł. To on pomaga Kindze i opiekuje się dziećmi. To jednak zaszło za daleko. Takiego obrotu wydarzeń nie spodziewali się najwierniejsi widzowie M jak miłość! Kinga i Piotrek mieli być przecież niczym Lucjan (śp. Witold Pyrkosz) i Barbara (Teresa Lipowska), którzy świecą przykładem.

Sprawdź koniecznie: M jak miłość (odc. 1483) Mamy zdjęcia ze ślubu Magdy i Andrzeja! Piękna, kameralna ceremonia w ogrodzie Zduńskich

Zdrada męża z bratem bliźniakiem to PODŁOŚĆ! Wszystko to zasługa producentów, którzy nie pozwolą widzom na nudę.

 

😉


×
×