M jak miłość: Zdrada u Zduńskich! Kinga zostawi Piotrka dla Pawła?

Czy Kinga (Katarzyna Cichopek) z M jak miłość zdradzi męża (Marcin Mroczek) z jego bratem bliźniakiem (Rafał Mroczek). Być może do tego właśnie doprowadzi pocałunek na weselu Madzi (Anna Mucha) i Andrzeja ( Krystian Wieczorek). No bo czy ludzie z czystym sumieniem ukrywaliby to przed coraz bardziej zazdrosnym o żonę Piotrem?
M jak miłość (odc. 1483): Kinga zerwie kontakt z Pawłem, żeby ratować swoje małżeństwo

CO SIĘ WYDARZY W 1483 ODCINKU „M JAK MIŁOŚĆ”? EMISJA WE WTOREK 7.01.2020 NA ANTENIE TVP2

Paweł pocałuje bratową w 1483. odcinku M jak miłość. Zrobi to co prawda po pijanemu, ale podobno wtedy człowiek jest najbardziej szczery i nie ukrywa swych uczuć. Paweł pocałuje Kingę w tańcu. Zduńska potknie się, a Paweł wykorzysta to. Nie będzie to jednak niewinny cmok. Kinga się potknie,  szwagier uchroni ją przed upadkiem, a później złoży na jej ustach namiętny pocałunek.

Bo tymczasem Zduński wydaje się być … zakochany w żonie brata. Czy dlatego rozstał się z Julką (Joanna Kuberska)? Coraz bardziej też zaczął zbliżać się do szwagierki pod nieobecność wiecznie zapracowanego Piotra. Efekt? Dzieci Piotra wolą od własnego ojca zabawnego wujka Pawła…

 Zobacz: Najwięksi przystojniacy polskich seriali. Nie tylko Mikołaj Roznerski…

A jednak wszystko się zmieni w 1487 odcinku M jak miłość, gdy Paweł zacznie wszystkiego żałować. Kinga zaś obrazi się na szwagra. Będzie dla niego niemiła i opryskliwa. Do czasu, gdy Paweł nie zacznie jej serdecznie przepraszać za swoje niestosowne zachowanie. Wszystko zwali na to, że się za dużo napił.

Przepraszam… Wiem, że nie powinienem. Miałem sieczkę z mózgu, inaczej bym nie… Żona brata to przecież świętość – zapewni Paweł szwagierkę w rozmowie tete-a-tete.

Ale jednocześnie żadne z nich nie przyzna się Piotrkowi do zdrady. Czyżby dlatego, by nie ranić Piotra? Czy tak można wytłumaczyć prośbę Kingi, by mąż nie wyręczał się już więcej bratem w sprawach codziennych. Może Kinga poczuła, że z e szwagrem łączy ją większa intymność niż z własnym mężem, a stąd już tylko krok do prawdziwej zdrady?

Czytaj: M jak miłość (odc.1483) Andrzej zataił przed Madzią swój wielki sekret. Będą musieli się rozwieść?

Ciekawem jak scenarzyści M jak miłość z tego wybrną. Bo Katarzyna Cichopek wiele razy zapewniała, że zawsze prosi twórców serialu, by oszczędzili małżeństwo Zduńskich. Ale od czasu do czasu scenarzyści fundują Zduńskim, małżonkom od 18 lat, jakiś ciekawy kryzys. Ciekawe, jak to rozwinie się tym razem…


×
×