M jak miłość (odc. 1483): Śmiertelnie chora Marta nie pojawi się na ślubie Magdy i Andrzeja. Umrze w czasie ceremonii?

Dopiero co dowiedzieliśmy się o poważnej chorobie Marty (Dominika Ostałowska) w M jak miłość, a już krążą plotki, że Budzyńska umrze i to w chwili ślubu Andrzeja (Krystian Wieczorek) i Magdy (Anna Mucha)! Jaka jest prawda?
M jak miłość (odc. 1483): Śmiertelnie chora Marta nie pojawi się na ślubie Magdy i Andrzeja. Umrze w czasie ceremonii?

Co się wydarzy w 1483 odcinku „M jak miłość”? Emisja we wtorek 7.01.2020 na antenie TVP2

W M jak miłość dowiedzieliśmy się właśnie, że Marta jest śmiertelnie chora. Potrzebuje ciągłych dializ i przeszczepu nerki. Tylko to może ją teraz uratować! Budzyńska bardzo długo ukrywała swoje problemy przed rodziną. O jej zdrowotnych kłopotach nie wiedziała nawet jej siostra Marysia (Małgorzata Pieńkowska), która przecież z medycyną ma wiele wspólnego!

Zobacz: M jak miłość (odc. 1479) Dramatyczny poród Niny. Leszek będzie musiał przekazać jej tragiczne wieści o śmierci dziecka

Teraz sprawa jest bardzo poważna. Po tym, jak Marta trafiła do szpitala, Andrzej był nawet gotów przełożyć ślub, żeby zaopiekować się byłą żoną. Ceremonia jednak się odbędzie i to już niedługo. Odcinek ze ślubem Magdy i Andrzeja zobaczymy już na początku stycznia! Czy radosna ceremonia zbiegnie się w czasie z tragiczną śmiercią prawniczki?

M jak miłość (odc. 1477): Umierająca Marta w szpitalu. Przed śmiercią poprosi tylko o jedno

M jak miłość (odc. 1477): Umierająca Marta w szpitalu. Przed śmiercią poprosi tylko o jedno

Sprawdź też: M jak miłość (odc. 1483) Seria wpadek na ślubie Magdy i Andrzeja

Scenariusze mogą być różne. Wiadomo nie od dziś, że producenci kultowej eMki potrafią zagrać widzom na nosie. Mamy jednak nadzieję, że po sieci krążą tylko kłamliwe plotki. A Marta – mimo, że z oczywistych powodów nie pojawi się na ślubie – niedługo później wyjdzie ze wszystkiego cało. Kto wie, może nawet Łukasz (Jakub Józefowicz) postanowi odkupić wszystkie swoje winy i odda matce nerkę?

O wszystkim przekonamy się w nowych odcinkach M jak miłość na początku 2020 roku.

Sprawdź: M jak miłość (odc. 1479) Iza dowie się, że Olek zamordował Artura. Jak zareaguje?

Krystian Wieczorek odejdzie z "M jak miłość"?

Krystian Wieczorek odejdzie z „M jak miłość”?


×
×