M jak miłość (odc. 1483): Julka znów będzie cierpieć. Tym razem przez Kingę!

Ślub Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) w M jak miłość będzie ciosem w serce Julki (Joanna Kuberska). Była dziewczyna Pawła (Rafał Mroczek) pojawi się na ceremonii w charakterze kelnerki, a Zduński całkowicie ją zlekceważy! Jaki będzie finał?
M jak miłość - Julka (Joanna Kuberska)

ŚLUB MAGDY I ANDRZEJA W 1483 ODCINKU „M JAK MIŁOŚĆ”! EMISJA WE WTOREK 7.01.2020 NA ANTENIE TVP2

W M jak miłość Kinga (Katarzyna Cichopek) skrzywdzi Julkę, bo zupełnie nieumyślnie zatrudni ją do pomocy przy organizacji wesela Magdy i Andrzeja. Nie pomyśli, że na miejscu zjawi się przecież jej były – Paweł Zduński.

Czytaj: M jak miłość (odc.1483) Andrzej zataił przed Madzią swój wielki sekret. Będą musieli się rozwieść?

Mężczyzna z resztą też będzie bardzo zaangażowany w ślubne przygotowania, ale przy tym całkowicie oleje obecność blondynki. Kryszakówna poczuje się upokożona! Paweł potraktuje ją jak kogoś zupełnie obcego, nieistotnego…

Kinga nie będzie na to obojętna. Od razu zapyta, o co poszło między nimi. I dlaczego Paweł cały czas jest samotnikiem.

– Zastanawiam się dlaczego taki fajny facet jak ty nie może sobie ułożyć życia…
– A myślisz, że ja nie zadaję sobie tego pytania? Po prostu nie trafiłem na kobietę swojego życia… Mój brat zgarnął wszystko co najlepsze!

Czytaj: Gorący seks w „M jak miłość”. Werner zakocha się w Agacie?

– Daj spokój… – zawstydzi się Kinga.
– Nie każdy w życiu trafia na taki ideał jak ty! Wspaniała matka, świetna żona, seksowna kobieta… – Zduński zacznie rozpływać się w zachwytach nad szwagierką, a chwilę potem ją pocałuje! Julka tego nie zniesie…

Co wydarzy się dalej? Czy po ślubie Magdy i Andrzeja Kryszakówna na zawsze zniknie z Warszawy? Tak właśnie może być, Joanna Kuberska na zawsze pożegnała się już z ekipą serialu M jak miłość.

Zobacz: M jak miłość. Zdrada u Zduńskich! Kinga zostawi Piotrka dla Pawła?


×
×