M jak miłość (odc. 1483): Radosne wieści z wesela Magdy i Andrzeja. Szykuje się drugi ślub!

I to jest rewelacyjna wiadomość! W M jak miłość nie tylko Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) spotkają się na ślubnym kobiercu. Domyślacie się, o kogo chodzi? 
M jak miłość (odc. 1483): Radosne wieści z wesela Magdy i Andrzeja. Szykuje się drugi ślub!

ŚLUB MAGDY I ANDRZEJA W 1486 ODCINKU „M JAK MIŁOŚĆ”! EMISJA W PONIEDZIAŁEK 20.01.2020 NA ANTENIE TVP2

Nie ma co kryć, że ślub Magdy i Andrzeja jest tym, na co czekało wielu fanów M jak miłość. Można śmiało powiedzieć, że Chodakowska i Budzyński są sobie pisani. Są parą idealną i ciężko oderwać od nich wzrok! Zapowiada się jednak jeszcze jedna ceremonia… Skąd to wiemy?

M jak miłość odcinek 1483, Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek)

M jak miłość odcinek 1483, Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek)

Zobacz też: M jak miłość (odc 1483) Julka znów będzie cierpieć. Tym razem przez Kingę! 

W serialu Andrzej nie będzie jedynym szczęśliwym prawnikiem. Wiele wskazuje na to, że Werner (Jacek Kopczyński) również weźmie ślub! Bowiem to właśnie Agata Rogowska (Katarzyna Kwiatkowska) złapie bukiet panny młodej!

Nie no Adam, spokojnie… Tylko nie zemdlej! – zażartuje lekarka widząc przerażoną minę prawnika. 

Adam i Agata zaczęli spotykać się stosunkowo niedawno, ale wszystko rozwija się w dobrym kierunku. Rogowska dała Wernerowi do zrozumienia, że szuka tylko poważnej relacji. Skoro nadal są razem, to chyba jemu też na tym właśnie zależy! Najwyraźniej dojrzał już do poważnych zobowiązań. Po tym jak porzuciła go Anna (Tamara Arciuch) przez jakiś czas skakał z kwiatka na kwiatek.

Czytaj: M jak miłość (odc.1483) Andrzej zataił przed Madzią swój wielki sekret. Będą musieli się rozwieść?

Czas na zmiany! Z takiego obrotu spraw z pewnością ucieszy się Artur (Robert Moskwa) i Marysia (Małgorzata Pieńkowska). Oboje marzą przecież o tym, żeby siostra Rogowskiego była najzwyczajniej w świecie szczęśliwa.


×
×