M jak miłość (odc. 1483): Seria wpadek na ślubie Magdy i Andrzeja

Nic na ślubie Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) nie będzie szło zgodnie z planem. Będzie to raczej seria mniejszych i większych gaf. Co się wydarzy w nowych odcinkach M jak miłość?
M jak miłość, nie będzie ślubu Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek)

W dniu ślubu w odcinku 1483 M jak miłość (emisja we wtorek 7 stycznia 2020 na antenie TVP2) Andrzej dowie się, że choć Madzia zgodziła się przyjąć jego nazwisko, nie wie o tym jej ojciec.

Tymczasem Marszałek (Emilian Kamiński) postanowi ostrzec zięcia:

Bo chciałem z tobą pogadać w cztery oczy. Powinieneś o czymś wiedzieć. Magda to źrenica mojego oka. Zrobiłbym dla niej wszystko. Mógłbym dla niej nawet zabić, gdyby na przykład ktoś ją skrzywdził albo unieszczęśliwił. Mówię o tobie i chcę cię ostrzec, że od dziś będę cię obserwował – zapowie Andrzejowi Marszałek.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1477) Asia zostawi Leszka dla Michała? „Nie zrezygnuję z walki o ciebie”

Kiedy w końcu wszyscy zgromadzą się w ogrodzie przy domu Piotra i Kingi Zduńskich – bo nowożeńcy nie zdołali znaleźć żadnego porządnego lokalu na wesele, okaże się, że Werner (Jacek Kopczyński), który miał zostać świadkiem nie przybył na ślub… Zastąpi go usłużny Piotrek (Marcin Mroczek).

Kiedy już będzie po uroczystości, okaże się że w tłumie gości jest też Kamil Gryc (Marcin Bosak), któremu nikt o weselu nie mówił (ze zrozumiałych względów). W końcu kiedyś był kochankiem panny młodej. Sprytny prawnik dowiedział się o dacie i miejscu ślubu z internetu. Najwyraźniej Ani Kinga, ani Madzia nie ukrywały niczego w mediach społocznościowych.

Na widok Gryca, nieco zmieszana Magda przeprosi go, że nie dostał zaproszenia.

Zobacz: Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska nawet nie muszą udawać, jak bardzo się kochają! Zobaczcie ich wspólnej zdjęcia z „M jak miłość”

Do ostatniej chwili miałem nadzieję, że się rozmyślisz i wybierzesz jednak mnie – rzuci Kamil.

Tego wieczoru jednak królem gaf okaże się Paweł (Rafał Mroczek). Po pijaku poprosi do tańca bratową i rozklei się przy niej, mówiąc, że nie ma szczęścia w miłości. Następnie wyzna oszołomionej Kindze, że jest jego ideałem. A potem weźmie się do całowania szwagierki. Coś nam mówi, że Kinga może nie będzie z tego zadowolona. Choć… kto wie, ostatnio zbliżyli się przecież do siebie!

Na sam koniec uroczystości nowożeńcy okłamią gości, że już wyjeżdżają w podróż poślubną, tymczasem po prostu wymkną się, by uprawiać seks!

Sprawdź: Tego nikt się nie spodziewał! W „M jak miłość” Paweł pocałuje Kingę! Co wydarzy się dalej?


×
×