M jak miłość (odc.1483): Werner to narkoman? Tak mafia będzie próbowała skompromitować prawnika!

W 1483. odcinku M jak miłość Werner (Jacek Kopczyński) zacznie mieć prawdziwe kłopoty, a nie tylko te wydumane uczuciowe. Do  mecenasa dorwie się mafia…
M jak miłość odcinek 1461, Adam Werner (Jacek Kopczyński), Marysia Rogowska (Małgorzata Pieńkowska), Artur Rogowski (Robert Moskwa)

Złoczyńcy w  końcu postanowią porządnie  zająć się  niewspółpracującym z przestępcami Wernerem. Już raz próbowali go skompromitować za pomocą podstawionej dziewczyny  wiedzą bowiem, że mecenas ma słabość do urodziwych pań ale ponieważ ta próba spali na panewce, złoczyńcy zaatakują  Wernera z innej  strony.

Czytaj: M jak miłość: (odc.1484): Marzenka i Andrzejek połkółcą się tuż przed porodem

Wkrótce Werner z M jak miłość zorientuje się, że Dagmara (Karolina Charkiewicz) interesuje się nim tylko dlatego, że została podstawiona przez mafię. Na szczęście w sferze uczuciowej  Werner znalazł stabilizację Obecnie smali cholewki do doktor Agaty (Katarzyna Kwiatkowska) .Zaprosił  Agatę na kolację, a następnie na romantyczny spacer.  To właśnie  jej prawnik wyzna, że już kiedyś był żonaty. Niestety tamta kobieta wykorzystała jego zaufanie i zdradziła go. Od tamtego czasu  tak trudno mu jest zaufać komukolwiek.

Niepodziewanie da niego samego okaże się, że to wyznanie bardzo Agatę ujmie. Kto wie, może kiedyś miała podobne przeżycia.

Oczywiście po tym spotkaniu Adam będzie non stop myślał o Agacie. Niestety, w 1483. Odcinku M jak miłość Dagmara  ponownie i dość nagle odwiedzi Adama.

Już nie będzie udawała zakochanej i owijała czegokolwiek w bawełnę,. Bez ogródek oznajmi prawnikowi że ma pójść na współpracę z mafią.  I zacznie mu grozić Jeśli tego nie zrobi, gangsterzy  ukarzą go. Ale Adam wykaże się odwaga i odmówi dziewczynie.

Czytaj: M jak miłość (odc. 1484): Matka Janka zeswata go z Sonią

Niestety szybko okaże się, że Dagmara nie puszczała słów na wiatr. W   domu  mecenasa zjawi się policja, ponieważ ktoś życzliwy doniósł, że prawnik posiada narkotyki. Czy  funkcjonariusze faktyczne je znajdą? I czy po tym ostrzeżeniu  Werner zacznie potulnie współpracować z mafiosami?


×
×