M jak miłość (odc.1484): Bartek oszuka Ulę. Nie przyjdzie na terapię!

W 1484 odcinku M jak miłość Bartek (Arkadiusz Smoleński) znów zawiedzie Ulę (Iga Krefft). Co takiego znów wymyśli Bartek. Jak tym razem rozwścieczy żonę?
M jak miłość odcinek 1471, Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)

CO SIĘ WYDARZY W 1484 ODCINKU „M JAK MIŁOŚĆ”? EMISJA W PONIEDZIAŁEK 13.01.2020 NA ANTENIE TVP2

W 1484 odcinku M jak miłość Ula będzie próbowała ratować swoje małżeństwo na terapii z psychologiem.  Mocno włączy o to, by ratować ten związek. Początkowo jej propozycja udania się na terapie nie wywołała entuzjazmu męża. Ostatecznie jednak zgodził się na wizytę u specjalisty

Cóż z tego, skoro nie raczy zjawić się na pierwszym spotkaniu z terapeutą par. Dlaczego?

W 1484 odcinku M jak miłość Bartek zacznie mieć wątpliwości. Przestanie wierzyć, że rozmowa z obcym człowiekiem pomoże  zreperować jego związek z Ula. I generalnie będzie chciał uniknąć rozwlekania jego intymnych spraw.

Przeczytaj: M jak miłość (odc.1482): Karski zacznie węszyć. Marcin wyda brata policji?

Może dlatego w 1484 odcinku M jak miłość  mąż oznajmi uli, że  nie wierzy w powodzenie terapii. I że nic ona nie da Lisieckim.

A to z kolei rozjuszy Ulę. Będzie wściekła na Bartka. Czy jednak  zamilknie uniesiona honorem, czy mimo wszystko zacznie namawiać  małżonka na podjęcie trudu  naprawienia ich relacji. Bo ona jest głęboko przekonana , że kocha tylko Bartka i wszelkie romanse z policjantem Jankiem  (Tomas Kollarik) to już przeszłość.

Zobacz także: Olek z „M jak miłość” znajdzie sobie nową dziewczynę. Rzuci Anetę?

I wszystko wskazuje na to, że Ula będzie bardzo skuteczna. Ostatecznie uda jej się przekonać męża by poszli na spotkanie z psychologiem. Co więcej , sesje terapeutyczne Lisieckich niebawem zaczną przynosić pierwsze obiecujące efekty.

Wygląda na to,  że to jeszcze nie koniec ich małżeństwa. Lisieccy dadzą sobie szansę, a  niedoszły amant Uli czyli Jane znajdzie pocieszenie w ramionach policjantki Soni (Barbara Wypych). Jak potoczą się dalsze losy Lisieckich o tym przekonamy się już w kolejnych odcinkach M jak miłość.

 

 

 

 


×
×