M jak miłość (odc. 1483): Kinga zerwie kontakt z Pawłem, żeby ratować swoje małżeństwo

W 1483 odcinku M jak miłość małżeństwo Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) zawiśnie na włosku. Zduńska zrobi więc wszystko, żeby ratować ich związek i rodzinę.
M jak miłość (odc. 1483): Kinga zerwie kontakt z Pawłem, żeby ratować swoje małżeństwo

Co się wydarzy w 1483 odcinku „M jak miłość”? Emisja we wtorek 7.01.2020 na antenie TVP2

To, co wydarzy się w nowych odcinkach M jak miłość nie śniło się najwierniejszym fanom serialu. W 1483 odcinku będziemy świadkami wzruszającego ślubu Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek), ale w tym samym czasie sypać się zacznie wieloletnie małżeństwo ich wspólnych przyjaciół.

Sprawdź: M jak miłość (odc. 1479) Aneta zajdzie w ciążę z Olkiem? Kryńska marzy o założeniu rodziny

Wszystko przez to, że Piotrka ostatnio więcej nie ma, niż jest. Zduński zajmuje się sprawami kancelarii, ale jeździ na delegacje do Niemiec, gdzie spędza większość czasu. Sam poprosił brata, by pomógł Kindze i zaopiekował się jego dziećmi, ale chyba nie zdawał sobie sprawy z tego, że sprawy zajdą tak daleko.

W 1483 odcinku M jak miłość pijany Paweł na ślubie Magdy i Andrzeja wlepi się w Kingę, wyzna jej miłość a potem zacznie ją całować. Zduńska nie odpędzi jego zalotów i nie odepchnie go z impetem, ale tylko dlatego, żeby nie robić niepotrzebnego zamieszania podczas ceremonii…

Sprawdź koniecznie: M jak miłość (odc. 1493) Mamy zdjęcia ze ślubu Magdy i Andrzeja! Piękna, kameralna ceremonia w ogrodzie Zduńskich

Po wszystkim porozmawia z mężem i zaproponuje mu, żeby jednak więcej czasu spędzał w domu. Nie powie za to jasno, co dokładnie zaszło między nią i szwagrem.

Pieniądze to nie wszystko. Jesteśmy rodziną i musimy trzymać się razem – usłyszy Piotrek. Czy zrozumie, że Kinga po prostu potrzebuje go na miejscu i próbuje ratować relację, która ich łączy?

 


×
×