M jak miłość (odc.1484): Kisielowa pogoni męża

Kisielowa z M jak miłość ( Małgorzata Rożniatowska) znów będzie miała złamane serce. jej nowy mąż Robert (Krzysztof Tyniec) okaże się niezłym łobuzem! Co zrobi tym razem? To okaże się w 1484 odcinku M jak miłość!
M jak miłość odcinek 1470, Kisielowa (Małgorzata Różniatowska), Robert (Krzysztof Tyniec)

 CO SIĘ WYDARZY W 1484 ODCINKU SERIALU „M jak miłość”? EMISJA W PONIEDZIAŁEK 13.01.2020 NA ANTENIE TVP2

O tym, by małżeństwo z M jak miłość –  Zosi Kisielowej z Robertem było szczęśliwe i  spokojne, możemy tylko pomarzyć To jest para, spętana namiętnościami. Jeśli kłócą się, to jak włoskie małżeństwo -spektakularnie.  A Robert da niestety swej małżonce powody do wielkiego gniewu. Jest przecież znanym bawidamkiem i po ślubie z Zofią wcale nie m a zamiaru się zmienić!

Zobacz: M jak miłość: Zgwałcona Lilka zgłosi sie na komisariat. Tylko jednej osobie opowie o koszmarze, jaki przeżyła

Dlatego w 1484 odcinku M jak miłość Kisielowa  wścieknie się, gdy  zobaczy swojego męża Roberta z chórzystką z kościelnego chóru. Lecz to nie wszystko!  Chwiejny małżonek będzie się też migał od domowych obowiązków. Ciekawe, czy  nie chodzi  jedynie o sprzątanie i pranie, ale i obowiązki małżeńskie?

 Czytaj: M jak miłość (odc.1481): Marta wyjdzie ze szpitala. Już wiemy, kto się nią zaopiekuje

Głównie jednak Zosi będzie przeszkadzało to, że Robert okaże się straszna fleją  I to będzie już dla   Kisielowej  za dużo. Zofia wpadnie w szał. Zacznie rzucać w męża czym popadnie, w tym butami. Co zrobi Żak Podkuli ogon i ucieknie z ich małego domku koło leśniczówki.

Lecz to nie koniec awantury. Kisielowa … również wyniesie się z domku. Gdzie? Oczywiście do swych przyjaciół, Mostowiaków. Ciekawe czy Barbara (Teresa Lipowska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska) oraz Artur (Robert Moskwa) przywitają Zosieńkę z otwartymi ramionami. Wszak jeszcze przed ślubem  mieszkając w Grabinie dała im nieźle popalić. I na pewno Mostowiakowie nie marzą o tym, by Kisielowa wróciła  pomieszkać z nimi jeszcze trochę…

 

 


×
×