M jak miłość (odc. 1484): Marzenka i Andrzejek pokłócą się tuż przed porodem!

W M jak miłość Marzenka (Olga Szomańska) i Andrzejek (Tomasz Oświeciński) niedługo zostaną rodzicami, ale to też powód do wielu kłótni i awantur. Tym razem Lisiecki narazi się ukochanej, ale tyko dlatego, że bardzo się o nią boi... Poznajcie szczegóły.
M jak miłość, Andrzejek (Tomasz Oświeciński), Marzenka (Olga Szomańska)

CO SIĘ WYDARZY W 1484 ODCINKU „M JAK MIŁOŚĆ”? EMISJA W poniedziałek 13.01.2020 NA ANTENIE TVP2

W M jak miłość Marzenka jest w upragnionej ciąży, a Andrzejek dzielnie staje na wysokości zadania, by spełnić każdą zachciankę ukochanej. Wiadomo już, że Lisieccy będą mieli córeczkę, dla której wybiorą urocze imię. Jakie? Sprawdźcie tutaj: M jak miłość. Wiemy, jakie imię Marzenka i Andrzejek wybiorą dla córki! 

Problem pojawi się jednak przed samym porodem. I nie chodzi tym razem o zagrożoną początkowo ciążę Marzenki. Chodzi o siłacza i jego wybuch agresji na… szkole rodzenia!

Ciężarna i jej nabuzowany partner zostaną wyrzuceni z zajęć zaraz po tym, jak Andrzejek wystosuje kilka nieprzyjemnych uwag w stronę fizjoterapeuty prowadzącego zajęcia.

Czytaj: Barbara Kurdej-Szatan odejdzie z „M jak miłość”? Jest już oficjalny komentarz aktorki

-Zmieniłam zdanie, nie chcę, żebyś był przy porodzie! – powie wściekła Marzenka.
-To konował! Jego ćwiczenia były niebezpieczne! Ten niekompetentny idiota nie ma pojęcia o kobiecej anatomii i fizjologii porodu – Licieski będzie próbował wyjaśnić żonie swoje, ale to nie będzie proste.

Zobacz: M jak miłość (odc.1482): Nina zabije się po śmierci dziecka?

Co wydarzy się dalej? Czy w M jak miłość Marzenka w końcu ulegnie i pozwoli mężowi na obecność przy porodzie? Oby tak! Dla tej dwójki to będzie wspaniałe doświadczenie i początek pięknej przygody jaką jest rodzicielstwo.


×
×