M jak miłość (odc.1484): Matka Janka zeswata go z Sonią!

Chce jak najlepiej dla swego syna i tym razem intuicja nie zawiedzie Weroniki Sobańskiej (Ewa Kasprzyk) z M jak miłość.  Znów zacznie swatać Janka ( Tomas Kollarik) z Sonią (Barbara Wypych. Czy tym razem jej się to uda?
Ewa Kasprzyk

CO SIĘ WYDARZY W 1484 ODCINKU „M JAK MIŁOŚĆ”? EMISJA W PONIEDZIAŁEK 13.01.2020 NA ANTENIE TVP2

W  1484 odcieku serialu M jak miłość na scenę wkroczy ponownie dostojna pani  Sobańska. Zaprosi syna i jego koleżankę do kawiarni. W jakim celu?

Czytaj: M jak miłość (odc.1486): Zosia ma nowego chłopaka. Kto tym razem skradł jej serce?

Mama Janka chce podziękować tej sympatycznej parze za opiekę nad jej  mieszkaniem podczas jej nieobecności.  Wszak dwójka policjantów wywiązała się wyśmienicie z powierzonego im zadania.  I dlatego w  nagrodę pani Sobańska ofiaruje im prezent. Co to będzie? Dwa bilety do teatru.

Co istotne, te  niezwykle osobisty prezent nie zdenerwuje Soni ani tym bardziej Janka. Bo  Morawski będzie wręcz wdzięczny rodzicielce za  umożliwienie mu wybrania się gdzieś poza Lipnicę z  koleżanką z pracy. A  Soni   tym bardziej – przecież od dawna zależy na przystojnym policjancie.

A co z Ulą?

Tyle, że ten do niedawna  swe oczy zwracał raczej na  zamężną Ulę Lisiecką (Iga Krefft), która także prowokowała go do tego, by  wciąż o niej myślał. Jednak teraz sytuacja  uczuciowa w tym czworokącie zmieni się. Bo Ula zdała sobie sprawę, że chce jednak być z mężem. ”Osierocony” Janek coraz  więcej czasu i coraz chętniej będzie przebywał z Sonia. Jak to się skończy?

 Zobacz: M jak miłość (odc. 1482): Karski zacznie węszyć. Marcin wyda brata policji?

Zdradzimy jednak, że jak najbardziej pozytywnie dla tej pary.  Jak? W 1485 odcinku M jak miłość Sonia wyjawi koledze, że się w nim zakochała. Prawdopodobnie  to wyznanie tak wstrząśnie młodym policjantem, że już nie będzie w stanie przejść obojętnie obok zakochanej nim od dawna dziewczyny.


×
×