M jak miłość (odc. 1485): Janek będzie miał dziecko z Sonią?

Co za zwrot akcji! W 1485 odcinku M jak miłość Sonia (Barbara Wypych) i Janek (Tomas Kollarik) pogodzą się i pójdą do lóżka. Sonia wyzna ukochanemu, że chce mieć dziecko. Czy Janek będzie mial coś przeciw temu odważnemu pomysłowi?
M jak miłość odcinek 1485, Sonia (Barbara Wypych) i Janek (Tomas Kollarik)

CO SIĘ WYDARZY W 1485 ODCINKU  „M JAK MIŁOŚĆ”? EMISJA WE WTOREK 14.01.2020 NA ANTENIE TVP2

Sonia  z M jak miłość od dawna kocha się w przystojnym koledze, ale ten nigdy tak naprawdę nie brał jej zalotów na poważnie. Zawsze bowiem był zakochany w Uli Mostowiak, Obecnie Lisieckiej (Iga Krefft).

Sytuacji nie zmieniło nawet zamążpójście dziewczyny. Dopiero poważny kryzys w małżeństwie Lisieckiej, spowodowany m. in uczuciem łączącym Janka i Ulę sprawił, że policjant zaczął się zastanawiać nad sobą. Doszedł do wniosku, że nie ma co ciągnąć związku z Ulą i ranić wiele niewinnych osób.

Zobacz: M jak miłość: Koniec kryzysu. Ula i Bartek zaczną uprawiać seks

W końcu jednak Janek zrozumie że Sonia jest tak wartościową dziewczyną i bardzo ważną dla niego. W 1485 odcinku M jak miłość będzie nawet chciał uprawiać z policjantką seks, ale ta odprawi go z kwitkiem. A potem… zacznie go unikać.

Czytaj: M jak miłość: Łukasz rzuci Katię? Zwiąże się z Agą?!

Kwiaty i seks

Janek zrozumie, że źle postąpił i postanowi przebłagać Sonię bukietem osobiście zerwanych polnych kwiatów. Dziewczyna zapomni o tym co złe, wzruszona bukietem Janka. W końcu zrozumie, że Morawski też ją kocha i również wyzna miłość Jankowi. Doda, że marzy o rodzinie, dzieciach, wspólnej przyszłości.

– Na początku to była tylko zabawa… Podobałeś mi się, ale byłeś z Ulą, nie do wyjęcia. Potem też byłeś nie do wyjęcia, a ja zrozumiałam, że wpakowałam się po uszy. Próbowałam jakiś idiotycznych podchodów z twoją mamą. To było takie głupie… Kiedy wczoraj zapukałeś do mojego pokoju przestraszyłam się. Bo wiem, że dla ciebie jestem tylko odskocznią. Odskocznią, dzięki której możesz zapomnieć o Uli. A ja się naprawdę w tobie zakochałam. Być może mogę sprawiać wrażenie narwanej, takiej do przodu, to ja chcę mieć cię tylko dla siebie… Mieć z tobą dziecko, stworzyć normalną rodzinę. Jeżeli to nie wchodzi w grę…

Ta deklaracja tym razem wcale Morawskiego nie wystraszy. Wreszcie, w 1485 odcinku M jak miłość wyzna Soni, że czuje dokładnie to samo.

– Na tym to skończyliśmy? Rodzina, dzieci… Ty nigdy nie odpuszczasz… Wiesz co? Ja też tego nie wykluczam. Niczego nie wykluczam… –  wyszepcze Soni i zaciągnie ją do łóżka.

Ciekawe, jak szybko zrealizują swe rodzicielskie plany. Sądząc po tempie w jakim zabrali się za swe plany, bardzo szybko.

 


×
×