M jak miłość (odc.1485): Janek i Sonia znów razem?

 A jednak  coś do niego czuje!  Policjantka Sonia (Barbara Wypych) z M jak miłość nie będzie  już chciała dłużej ukrywać swoich uczuć do Janka (Tomas Kollarik). Co takiego mu wyzna? Czy aby będzie to wyznanie miłości?
M jak miłość odcinek 1485, Sonia (Barbara Wypych) i Janek (Tomas Kollarik)

CO SIĘ WYDARZY W 1485. ODCINKU „M JAK MIŁOŚĆ”? EMISJA JUŻ WE WTOREK 14.01.202-NA ANTENIE TVP2

Janek  na nowo zbliży się do Soni  z M jak miłość… A dziewczyna wyzna   Morawskiemu, jak wiele wciąż dla niej znaczy.

– Na początku to była tylko zabawa… Podobałeś mi się, ale byłeś chłopakiem Uli, nie do wyjęcia. Potem… też byłeś nie do wyjęcia, a ja zrozumiałam… że wpakowałam się po uszy.(…) A wczoraj, kiedy zapukałeś do mojego pokoju… po prostu się przestraszyłam. Bo wiem, że dla ciebie to tylko odskocznia, żeby zapomnieć o Uli. A ja… ja się, cholera, naprawdę w tobie zakochałam!

Tymczasem Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) zdecydują się na małżeńską terapię, którą poprowadzi Anna Walewska (w tej roli Paulina Napora). Czy oboje zdołają terapeutce zaufać i szczerze opowiedzą o swoich problemach?

Co zrobi Janek?

W tej sytuacji szanse Janka zdecydowanie maleją. Wygląda na to, że Ula wciąż kocha swojego męża i robi wszystko, by dotrzymać małżeńskiej przysięgi. Ale chyba nie robi tego tylko z obowiązku.

Zobacz: Wesele Izy i Marcina. niespodziewany gość zepsuje zabawę? (Wideo)

A jaki jest prawdziwy stan uczuć Janka? Chyba tak łatwo nie wyrzuci z sera uli. Z drugiej strony na pewno lubi Sonię. Podoba mu się ona także jako kobieta. Jednak jest zbyt uczciwy na to, by zabawić się z koleżanką z pracy, rozbudzić jej  nadzieje, a potem brutalnie ja rzucić.

Czytaj także: Barbara Kurdej-Szatan odejdzie z M jak miłość? Jest oficjalny komentarz aktorki!

Musi przecież pamiętać, że na razie ze sobą pracują i między parą policyjnych partnerów nie może być tego typu niesnasek. Ciekawe , którą z dziewczyn ostatecznie wybierze Janek: Ulę czy Sonię. Odpowiedź na to dręczące fanów M jak miłość pytanie poznamy zapewne późną wiosną 2020.

 


×
×