M jak miłość (odc.1485.): Wielkie nieszczęście u Mostowiaków! Kto zgwałci Lilkę?

Prawdziwy dramat czeka odcinkach Lilkę (Monika Mielnicka) oraz Mateusza Mostowiaka (Krystian Domagała) z M jak miłość. Jakiś zwyrodnialec zaatakuje  ukochaną Mateusza.  Gwałt w M jak miłość zobaczymy w styczniowych odcinkach serialu. Czy Lilka i Mateusz z M jak miłość w ten sposób zostaną rodzicami?
M jak miłość (odc.1485.): Wielkie nieszczęście u Mostowiaków! Kto zgwałci Lilkę?

CO SIĘ WYDARZY W 1485. ODCINKU „M JAK MIŁOŚĆ”? EMISJA JUŻ WE WTOREK 14.01.2020 NA ANTENIE TVP2

Zakochani  Lilka i Mateusz  z M jak miłość od jakiegoś czasu planują wspólne życie. To, że  podchodzą do niego poważnie nie oznacza, że  nie potrafią się bawić, Są młodzi, więc wybiorą się razem do lokalnego pubu, na urodziny jednego z kolegów – radośni i beztroscy.

Lilka zniknie

Podczas imprezy młodzi na chwilę jednak się rozdzielą, a Lilka nagle zniknie. Przez kolejną godzinę Mostowiak będzie dziewczyny szukał, coraz bardziej zaniepokojony. A jego ukochana zostanie w tym czasie odurzona narkotykami… i brutalnie zaatakowana.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1482) Agata ucieknie od Adama? Postawi mu twarde warunki

Czyżby gwałt w M jak miłość? Może Lilka z M jak miłość dostała pigułkę gwałtu? To bardzo możliwe, bo gdy Lilka wróci do domu, Mateusz od razu zrozumie, że padła ofiarą gwałtu. A nastolatka w końcu się załamie…

– Boże, Lilka… Kto ci to zrobił?!
– Nie wiem, niczego nie pamiętam, urwał mi się film…
– Zadzwonię na pogotowie i na policję…
– Nie! Błagam, przysięgnij mi, że tego nie zrobisz!
– Trzeba to zgłosić! Oni mają swoje sposoby, żeby… Proszę cię…
– Nie!!! Pamiętam tylko jego głos… Jak mnie wyrzucił z samochodu… powiedział, że… jeśli komukolwiek powiem, co się stało, to wróci i jeszcze raz zrobi mi… to samo… Błagam, ja chcę zapomnieć! Tego nie było, rozumiesz?!(…) Jeśli mnie kochasz, nikomu nic nie powiesz…
– Lilka…
– Przysięgnij! Nie wypuszczę cię stąd, dopóki mi nie przysięgniesz!

Sprawdź: M jak miłość. Wesele Izy i Marcina. Niespodziewany gość zepsuje zabawę? [WIDEO]

Lilka w 1485 odcinku M jak miłość i tak miała sporo szczęścia, że ten zwyrodnialec jej nie zabił. Lecz z pewnością gwałt odbije się mocno na psychice dziewczyny.  Być może jednak Lilka i Mateusz z M jak miłość będą musieli skonfrontować się z jeszcze jednym poważnym problemem.

Nie wiadomo przecież, czy gwałciciel założył prezerwatywę. W takich  okolicznościach młodzi musieliby stanąć przed poważnym dylematem moralnym: czy wychować wspólnie dziecko z gwałtu, czy dokonać aborcji.

Czytaj: Barbara Kurdej-Szatan odejdzie z „M jak miłość”? Jest już oficjalny komentarz aktorki


×
×