M jak miłość (odc.1485): Mateusz oszuka Lilkę. To koniec ich związku?

Choć obiecywał, że nikomu o tym nie powie, Mateusz Mostowiak (Krystian Domagała)  z M jak miłość nie dotrzyma słowa danego Lilce (Monika Mielnicka). Pójdzie na policję zgłosić gwałt na dziewczynie.  Czy przez to się rozstaną?
M jak miłość odc 1479, Mateusz (Krystian Domagała), Lilka (Monika Mielnicka), Banach (January Brunov)

CO SIĘ WYDARZY W 1485 ODCINKU „M JAK MIŁOŚĆ”? EMISJA WE WTOREK 14.01.2020 NA ANTENIE TVP2 

 W 1485 odcinku M jak miłość Mateusz znajdzie zgwałconą Lilkę. Będzie czuł ogromne wyrzuty sumienia, że przez swoją zazdrość zostawił samą, na pastwę gwałciciela. 

W dodatku, gdy dowie się o gwałcie , zacznie roztrząsać z Lilką każdy nawet najdrobniejszy szczegół owego fatalnego wieczora. Nawet nie da odpocząć dziewczynie, wykończonej, zdenerwowanej i zszokowanej gwałtem. 

Zobacz: M jak miłość: Kamil to bydlak. Będzie szantażował Madzię, by mieć ją tylko dla siebie

Lilka nie będzie chciała, by ktokolwiek dowiedział się, że została zgwałcona i kto to zrobił. Gwałciciel zagroził, że jeśli dziewczyna piśnie choć słowem policji, on natychmiast powtórzy swój ohydny czyn.  

Lilka ma jeszcze jedne powód do zmartwienia. Oczywiście zwyrodnialec nie raczył użyć prezerwatyw, a  doszło do pełnej penetracji. To wie jednak tylko Mateusz. Dziewczyna za żadne skarby świata nie chce iść na policję. Boi się nie tylko upokarzających procedurobwiniania jej o sprowokowanie gwałciciela.

Czytaj: M jak miłość (odc. 1488): Madzia urodzi Andrzejowi dziecko? Może to przypłacić życiem!

Ale też tego, że ten mężczyzna dowie się, że naskarżyła na niego policji. Dlatego Lilka stanowczo zakaże narzeczonemu informowania o gwałcie w M jak miłość! 

Ale młody Mostowiak nie posłuch swojej dziewczyny. Gdy ta będzie wymiotowała w łazience po pigułce gwałtu, on pobiegnie na pobliski posterunek policji. 

 Chciałem się poradzić w jednej sprawie zapyta policjantów Sonię (Barbara Wypych) i Janka (Tomas Kollarik).

Ale funkcjonariusze najwyraźniej nie będą mieli dla niego wiele czasu. Każą mu chwilkę poczekać. Wtedy Mateusz stchórzy i ucieknie z posterunku.  

 Soni jednak wizyta młodego Mostowiaka na policji nie będzie dawała spokoju. Będzie przeczuwała, że stało się coś strasznego. Kiedy ponownie spotka Mateusza, zapyta, czemu przyszedł do niej i do Janka 

 – To moja prywatna sprawa i znalazłem już rozwiązanieodpowie jej pod koniec 1485 odcinka M jak miłość Mateusz. 

Może sam zemści się na gwałcicielu  Lilki popadnie w jeszcze większe tarapaty? A jeśli ta dowie się o wizycie na policji, może rzucić Mateusza i złamać mu serce.

 


×
×