M jak miłość (odc. 1485): Zgwałcona Lilka spróbuje się zabić!

Koszmar, do którego dojdzie w premierowych odcinkach M jak miłość będzie ciągnął się za biedną Lilką (Monika Mielnicka) przez długie miesiące. Ukochana Mostowiaka (Kacper Kuszewski) będzie próbowała odebrać sobie życie przez bydlaka, który ją zaatakował! 
M jak miłość (odc. 1485): Zgwałcona Lilka spróbuje się zabić!

Co się wydarzy w 1485 odcinku „M jak miłość”? Emisja we wtorek 14.01.2020 na antenie TVP2

W M jak miłość Lilka przekona się, jak brutalne jest życie. Podczas urodzinowej imprezy w klubie kolegi z klasy, dziewczyna pokłóci się z ukochanym. Mostowiak rzecz jasna będzie zazdrosny o ślicznotkę, która zatańczy z jubilatem. Mateusz wyjdzie z lokalu i straci Lilkę z oczu. Wtedy dziewczyna padnie ofiarą zwyrodnialca siedzącego przy barze.

Czytaj: Barbara Kurdej-Szatan odejdzie z „M jak miłość”? Jest już oficjalny komentarz aktorki

Tajemniczy mężczyzna dosypie jej czegoś do drinka, a potem wyciągnie ją z kubu i zgwałci! Dopiero po godzinie, Mostowiak zacznie ukochanej szukać. Szybko się zorientuje, że doszło do tragedii… Będzie chciał od razu zawiadomić policję, ale Lilka kategorycznie się na to nie zgodzi. Powód? Oprawca zagroził, że jeśli komukolwiek powie, do czego doszło – on zrobi to jeszcze raz!

Dziewczyna będzie przerażona i ubłaga Mateusza, żeby milczał. Chwilę później zda sobie też sprawę, że w wyniku gwałtu mogła zajść w ciążę! Będzie tak załamana, że będzie gotowa odebrać sobie życie.

Sprawdź: M jak miłość. Wesele Izy i Marcina. Niespodziewany gość zepsuje zabawę? [WIDEO]

Na szczęście do kolejnej tragedii nie dojdzie. Mostowiak wykaże się wielkim zrozumieniem i wsparciem. Otoczy ukochaną opieką i nie pozwoli jej zrobić nic głupiego. Możliwe także, że to właśnie on namówi ją na to, by w końcu zgłosiła się na policję. Wiadomo już, że wiosną 2020 w M jak miłość Lilka sama zgłosi się na komisariat i opowie o wszystkim Soni (Barbara Wypych).


×
×