M jak miłość (odc. 1486): Asia przerażona groźbami Niny. Wojtek będzie błagać Michała o pomoc

W 1486 odcinku M jak miłość miarka się przebrała. Nina (Agnieszka Judycka) po stracie córeczki stanie się jeszcze bardziej podła. Asia (Barbara Kurdej-Szatan) będzie miała poważne powody do niepokoju! 
M jak miłość odc 1486, Asia (Barbara Kurdej-Szatan), Nina (Agnieszka Judycka)

CO SIĘ WYDARZY W 1486 ODCINKU „M JAK MIŁOŚĆ”? EMISJA W PONIEDZIAŁEK 20.01.2020 NA ANTENIE TVP2 

Asia będzie nie bez powodu będzie całkowicie rozedrgana po kolejnym spotkaniu z Niną. W 1486 odcinku M jak miłość spotka się z nią po raz pierwszy po tym, jak jej rywalka straciła dziecko. Na własne oczy przekona się, że kobieta jest w fatalnym stanie. Zrozumie też, że teraz jest gotowa na wszystko:

Po stracie dziecka… wszystko przestało mieć sens. Naprawdę wszystko. Tylko Leszek mi został, rozumiesz? Mam tylko jego… Wiem, że jeszcze wszystko może się między nami poukładać. Możemy mieć dziecko, założyć rodzinę… Ale jeśli on do ciebie wróci, jeśli mi go zabierzesz… to ja tego już nie zniosę. Skończę ze sobą… – zagrozi Nina.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1491): Seryjny gwałciciel to sprawca ciąży Lilki?

Chodakowska będzie załamana. Zda sobie sprawę, że tym razem groźby byłej kochanki Leszka są wiarygodne i wkrótce mogą się spełnić. A Asia rzecz jasna nie chciałaby mieć czyjegoś życia na sumieniu. O wszystkim dowie się Wojtuś (Feliks Matecki). Chłopiec zmartwiony stanem matki bez wahania zgłosi się do Michała (Paweł Deląg). Tylko w nim widzi prawdziwe oparcie i wie, że może na nim polegać. Do Leszka nigdy nie czuł takiej sympatii.

Nienawidzę go! Mówiłem, że to palant i głupek, a ty go broniłeś… I co? Mama ciągle przez niego płacze, ta druga kobieta też… I teraz grozi, że się zabije!(…) Michał, zrób coś, niech oni się w końcu odczepią, dadzą Joasi spokój! Przecież ona tego nie wytrzyma! To jakiś koszmar… – poprosi Wojtuś.

Czytaj: Ula Mostowiak odejdzie z „M jak miłość”? Iga Krefft przerwała milczenie

W M jak miłość Ostrowski stanie na wysokości zadania i prędko odwiedzi Leszka, by osobiście dać mu do zrozumienia, że czuwa nad rodziną Chodakowskich.

Jeśli jeszcze raz zrobisz im krzywdę… Joasi albo Wojtkowi zniszczę cię!

Tym właśnie sposobem Leszek dowie się o niespodziewanej wizycie Niny u Asi. Postanowi powiedzieć swojej byłej kilka nieprzyjemnych słów. Efekt? Jeszcze tego samego wieczoru karetka przewiezie otrutą lekami Ninę do szpitala. Czy uda się ją uratować? O tym przekonamy się w nowych odcinkach serialu.

Sprawdź też: M jak miłość (odc. 1488) Madzia urodzi Andrzejowi dziecko? Może przepłacić to życiem!

Zobacz ZWIASTUN 1486 odcinka


×
×