M jak miłość (odc.1486): Milioner Krajewski to oszust finansowy. Marcin doniesie na niego policji?

A to szczwany lis! W 1486. odcinku M jak miłość okaże się, po co tak naprawdę milioner Krajewski (Grzegorz Wons)pojawił się w życiu rodziny Chodakowskich. Bo wcale nie przez przypadek. Bogaty biznesmen ma spryty plan. Czy Marcin (Mikołaj Roznerski) zdoła go powstrzymać?
M jak miłość odcinek 1469, Robert Krajewski (Grzegorz Wons)

CO SIĘ WYDARZY W 1486. ODCINKU „M jak miłość”? EMISJA JUŻ W PONIEDZIAŁEK 20.01.2020 NA ANTENIE TVP2

Marcin  od dawna podejrzewa, że Krajewski  z M jak miłość nie ma czystych intencji i coś kręci, Nie wierzy też w uczucie starszego pana do jego mamy, Aleksandy (Małgorzata Pieczyńska). Jak się okaże, młody Chodakowski wykaże się niezłą intuicją.

Wiele wyjaśni się, gdy Marcin spotyka w biurze Góreckiego (Wojciech Wysocki). A sekretarka  biznesmena, Weronika (Kaja Walden) zdradzi mu później, że to były partner biznesowy Krajewskiego, z którym biznesmen jest w „poważnym konflikcie”.

 Czytaj też: M jak miłość (odc.1482): Ciężarna Katia rzuci Łukasza i samotnie wychowa dziecko?

Z późniejszej rozmowy Chodakowskiego z szefem wyniknie za to, że senior może ukrywać jakieś nieprawidłowości. Są one związane z projektem sieci hoteli na Pomorzu.

Krajewski- król przekrętów

Okaże się, że jest jeszcze gorzej: Górecki odwiedzi w kancelarii Piotra (Marcin Mroczek). Będzie chciał pozwać Krajewskiego o oszustwo . Ich spółka się rozpadła, a mężczyzna poniósł wielkie straty finansowe. Jednak prawdopodobnie Krajewski senior wyszedł z tego krachu finansowego bez szwanku!

Zduński dzwoni szybko do Marcina. Doradzi mu, by nie podpisywał w firmie żadnych dokumentów, które wiążą się z jakąkolwiek odpowiedzialnością. Krajewski może mu je celowo podsunąć do podpisania, a potem zwalić na niego odpowiedzialność finansową. Marcin mógłby za przekręt pójść nawet do więzienia

A Chodakowski od razu straci humor. W końcu powie o całej sprawie nie tylko Izie (Adriana Kalska), ale też Aleksandrze. W finale – podczas kolejnej randki – Chodakowska z Krajewskim seniorem zrywa, ale po powrocie do domu nie wygląda wcale na nieszczęśliwą!

Zobacz: M jak miłość (odc.1482): Nina zabije się po śmierci dziecka? 

Ale Marcin mimo to cały czas będzie miał wątpliwości, czy mówiąc jej o podejrzanych interesach biznesmena postąpił właściwie i czy nie zniszczył szansy matki na prawdziwe szczęście. Może Chodakowski powinien pójść z tym wszystkim na policję?


×
×