M jak miłość (odc. 1486): Podejrzane interesy rzucą cień na szczęście Izy i Marcina

Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) nie zaznają spokoju w M jak miłość. Choć w sprawie Artura (Tomasz Ciachorowski) sprawa jest już jasna, to teraz producenci wymyślili inny sposób, by zrujnować im życie!

M jak miłość (odc. 1486): Podejrzane interesy rzucą cień na szczęście Izy i Marcina

CO SIĘ WYDARZY W 1486 ODCINKU „M JAK MIŁOŚĆ”? EMISJA W PONIEDZIAŁEK 20.01.2020 NA ANTENIE TVP2

W premierowym odcinku M jak miłość Marcin zrozumie, że wplątał się w szemrane interesy Krajewskiego (Grzegorz Wons). Okaże się, że bogaty deweloper nie gra uczciwie. Chodakowski dojdzie do tego przypadkiem, gdy szef wyśle go na spotkanie dotyczące nowej inwestycji nad morzem, ale poprosi, by przemyślał sprawę własności gruntów. Już to wyda się Marcinowi podejrzane.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1486) Asia przerażona groźbami Niny. Wojtek będzie błagać Michała o pomoc

Na domiar wszystkiego, do Marcina zadzwoni Piotrek (Marcin Mroczek) i powie, by pod żadnym pozorem nie podpisywał tak znaczących dokumentów w imieniu Krajewskiego. Wziąłby tym samym na siebie olbrzymią odpowiedzialność za machlojki przełożonego.

O swoich obawach Marcin opowie oczywiście Izie. Ona jednak będzie wspierać go całym sercem. Podczas wieczornego spaceru nad Wisłą Lewińska powie Chodakowskiemu, co o tym wszystkim myśli.

Sprawdź też: M jak miłość (odc. 1488) Madzia urodzi Andrzejowi dziecko? Może przepłacić to życiem!

– Jestem z tobą… Teraz i zawsze… Zobacz, tyle razem przeszliśmy… To wszystko teraz, te drobne problemy jakoś nie mają znaczenia. Liczysz się tylko ty, my i nasza rodzina… 
– Kocham cię, wiesz? Zawsze cię będę kochał… Aż do końca świata!

Zobacz ZWIASTUN 1486 odcinka


×
×