M jak miłość (odc. 1486): Samobójstwo Niny. Leszek wypędzi ją z tego świata!

Nina (Agnieszka Judycka) zabije się przez Leszka (Sławomir Uniatowski)! W 1486 odcinku M jak miłość to właśnie po jego wizycie, blondynka popełni samobójstwo!
M jak miłość (odc. 1486): Samobójstwo Niny. Leszek wypędzi ją z tego świata!

CO SIĘ WYDARZY W 1486 ODCINKU „M JAK MIŁOŚĆ”? EMISJA W PONIEDZIAŁEK 20.01.2020 NA ANTENIE TVP2

W M jak miłość Nina straciła ukochanego Leszka, bo nie była mu wierna. Gdy się okazało, że jest w ciąży, Krajewski długo nie wierzył, że to jego dziecko. Nie miał przecież takiej pewności, skoro ukochana doprawiała mu rogów. Badania DNA potwierdziły jednak, że to właśnie biznesmen jest ojcem dziecka Niny. Kobieta liczyła więc na to, że go odzyska, ale wtedy na drodze do ich szczęścia pojawiła się Joasia (Barbara Kurdej-Szatan).

Gdy Nina straciła ukochane dziecko postanowiła walczyć o Leszka. W końcu tylko on jej został. Zrozpaczona w 1486 odcinku odwiedzi Joasię, by grozić, że jeśli nie odda jej Leszka, ona się zabije. Chodakowska będzie roztrzęsiona. W końcu groźby rywalki zabrzmią okrutnie realnie.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1486) Asia przerażona groźbami Niny. Wojtek będzie błagać Michała o pomoc

Gdy o najściu Niny dowie się Krajewski, postanowi sam rozmówić się ze swoją ex. Nie będzie przy tym ani trochę delikatny i tym samym pchnie ją w ramiona śmierci.

Jakim cholernym prawem nachodzisz i szantażujesz Joannę?! Nigdy niczego ci nie obiecywałem… Pamiętasz? To ty mnie zdradziłaś, ty ode mnie odeszłaś! Nie wiem, po co tam poszłaś, co chciałaś w ten sposób osiągnąć… Nie wrócę do ciebie. Przykro mi, ale… nie można nikogo zmusić do miłości! – zaznaczy Leszek i wyjdzie.

Sprawdź też: M jak miłość (odc. 1488) Madzia urodzi Andrzejowi dziecko? Może przepłacić to życiem!

Po jego słowach Nina chwyci zachomikowane tabletki i połknie całą garść. Czy ktoś zdąży ją uratować? A może była partnerka Leszka umrze i na zawsze zniknie z M jak miłość? To tragiczny wątek serialu, ale twórcy lubią przecież komplikować życie głównych bohaterów…

Zobacz ZWIASTUN 1486 odcinka


×
×