M jak miłość (odc.1486): Nina zabije się przez Michała?

Nina  (Agnieszka Judycka) z M jak miłość wyjdzie w końcu ze szpitala po traumatycznym porodzie. Lekarze nie będą się bać, że  zrobi sobie coś złego. Ale to tylko  pozory, bo kochanka Leszka (Sławek Uniatowski) na wolności zacznie się zachowywać coraz bardziej absurdalnie. W końcu zabije się? Co lub kto ją do tego doprowadzi?
M jak miłość odc 1479, Nina (Agnieszka Judycka)

CO SIĘ WYDARZY W 1486 ODCINKU „M JAK MIŁOŚĆ”? EMISJA W PONIEDZIAŁEK 20.01.2020 NA ANTENIE TVP2

W odcinku 1486. M jak miłość  Nina wreszcie opuści szpital,  do domu odwiezie ją Leszek (Sławek Uniatowski). Krajewski zdaje sobie sprawę, że dziewczyna jest na skraju załamania: właśnie straciła dziecko. Dlatego  postanowi otoczyć ją opieką – zaniedbując przez to pracę, co nie podoba się jego ojcu.

A Nina, gdy Leszek zapowiada, że zostanie u niej przez kilka dni, jest tym z początku zachwycona. Jej uśmiech szybko jednak zniknie – na widok zdjęcia Asi w komputerze ukochanego.

Przeczytaj: M jak miłość (odc.1480): Tajemnicze zniknięcie córki Rogowskich. Co się dzieje z Basią?

Gdy Krajewski w  końcu pójdzie do pracy, dziewczyna kolejny raz odwiedzi Joasię Chodakowską (Barbara Kurdej-Szatan). Po co? Znów będzie  szantażowała rywalkę. Zapowie jej bez ogródek, że bez Leszka popełni samobójstwo.

Pechowo, rozmowę kobiet podsłucha Wojtuś (Feliks Matecki). Syn Joasi będzie  wstrząśnięty  tym, co usłyszy! Nic dziwnego, że opowie o tym wszystkim  Michałowi ( Paweł Deląg). Nieco później próbuje też pocieszyć matkę.

Zobacz też: M jak miłość (odc. 1485): Wielkie nieszczęście u Mostowiaków. Kto zgwałci Lilkę?

Wkurzony tym, co usłyszał od Wojtka, Ostrowski pojedzie do Leszka. I oczywiście zrobi biznesmenowi awanturę. Padną też groźby. Jakie? Michał zapowie rywalowi, że zniszczy go, jeśli Asia lub Wojtek znów będą przez niego cierpieć.

Krajewski po tej rozmowie wróci do Niny. Będzie naprawdę wściekły. Kolejny raz próbuje uświadomić swojej  byłej kochance, że już nigdy nie będą razem. I że nie ma takich okoliczności, które mogłyby ich znów połączyć.

Te słowa wstrząsną Niną. I to w sposób dla Leszka nieoczekiwany.  Po jego wyjściu dziewczyna znów spróbuje się zabić, łykając tabletki na sen. Czy tym razem Ninie uda się popełnić samobójstwo? A winny temu będzie de facto Ostrowski?


×
×