M jak miłość (odc. 1486): Ostatnie słowa Niny przed śmiercią. Była kochanka Leszka popełni samobójstwo!

W M jak miłość Nina (Agnieszka Judycka) spełni swoje groźby i targnie się na własne życie. Wszystko przez bezdusznego Leszka (Sławomir Uniatowski)!
M jak miłość (odc. 1486): Ostatnie słowa Niny przed śmiercią. Była kochanka Leszka popełni samobójstwo!

CO się wydarzy w 1486 odcinku  „M JAK MIŁOŚĆ”? EMISJA W PONIEDZIAŁEK 20.01.2020 NA ANTENIE TVP2

W M jak miłość Nina przeżyła prawdziwy koszmar. Nie dość, że Leszek nie chciał wybaczyć jej zdrady i związał się z Asią (Barbara Kurdej-Szatan). To jeszcze okazało się, że Nina nosi pod sercem jego dziecko! Krajewskiego to nie ruszyło. Długo nie miał nawet pewności, czy to on jest ojcem dziecka. Potwierdziły to dopiero badania DNA.

 Zobacz: Najwięksi przystojniacy polskich seriali. Nie tylko Mikołaj Roznerski kradnie serca damskiej części publiczności 

Niestety los nie pozwolił Ninie cieszyć się macierzyństwem. Gdy w 1479 odcinku M jak miłość trafiła do szpitala w kiepskim stanie, lekarze zaczęli wywoływać poród. Niestety dziewczynka zmarła. Już wtedy kobieta groziła, że nie ma już dla kogo żyć i chce się zabić. Teraz potwierdzi swoje groźby! Wcześniej jednak odwiedzi swoją największą rywalkę – Joannę Chodakowską.

Po stracie dziecka tylko Leszek mi został, rozumiesz? Mam tylko jego! Wiem, że jeszcze wszystko może się między nami poukładać, możemy mieć dziecko, założyć rodzinę… Ale jeśli on do ciebie wróci, jeśli mi go zabierzesz, to ja tego już nie zniosę. Skończę ze sobą. Nie dajesz mi wyboru, a ja nie mam już nic do stracenia – powie załamana.

Czytaj: M jak miłość (odc.1483) Andrzej zataił przed Madzią swój wielki sekret. Będą musieli się rozwieść?

Krajewski dowie się o tym spotkaniu i da byłej do zrozumienia, że już nigdy do niej nie wróci.

Nie wiem, po co tam poszłaś, co chciałaś w ten sposób osiągnąć. Nie wrócę do ciebie. Przykro mi, ale nie można nikogo zmusić do miłości! 

To tylko będzie kolejny pretekst dla Niny, żeby się zabić. Straciła upragnione dziecko, straciła też miłość swojego życia. Bez Leszka i ich córeczki nie ma po co żyć. Umrze? Tuż przed próbą samobójczą blondynka wyśle do ukochanego wiadomość SMS.

Sprawdź: M jak miłość (odc. 1482): Iza przedawkuje psychotropy?! [ZWIASTUN]

„Masz rację, nikogo nie można zmusić do miłości. Bardzo się boję tego, co chcę zrobić, ale nie mam innego wyjścia. Nie mogę żyć bez ciebie. Nie obwiniaj się… I wybacz mi, zapomnij o tym, co złe. Nie będę wam już przeszkadzać.”

Jeśli Leszek przeczyta to w porę, być może uratuje Ninę przed śmiercią. Jeśli spóźni się choć odrobinę, fani M jak miłość pożegnają kolejną bohaterkę.


×
×