M jak miłość (odc. 1486) Zosia ma nowego chłopaka. Kto tym razem skradł jej serce?

Nareszcie! Zosia Chodakowska (Julia Wróblewska) z M jak miłość znajdzie sobie chłopaka w swoim wieku. Wszystko dzięki macosze.
Julia Wróblewska, Robert Ciszewski

CO SIĘ WYDARZY W 1486 ODCINKU „M JAK MIŁOŚĆ”? EMISJA W PONIEDZIAŁEK 20.01.2020 NA ANTENIE TVP2

W 1486. odcinku M jak miłość Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) pozna nowego ukochanego Zosi. Najbardziej ucieszy ją fakt, że mężczyzna jest mniej więcej w wieku dziewczyny.

Lecz najważniejsze – nie jest żonaty i  nie ma dzieci jak poprzedni narzeczony, muzyk Eryk (Rafał Szatan).

Zosia nie jest już również w związku z pewnym Francuzem, o którym mówiła Asi podczas rozmowy telefonicznej.

Przeczytaj: M jak miłość (odc. 1484): Bartek oszuka Ulę. Nie pójdzie na terapię!

Za Zosią  jednak trudno nadążyć. Szybko okaże się, że udało jej się zerwać także z sympatycznym  Jackiem (Robert Ciszewski), dwudziestoletnim, przystojnym inteligentnym i miłym chłopakiem . Na szczęście młodzieniec nie podda się i zacznie nękać  Zosię telefonami.

To właśnie zauważą Asia i Wojtek (Feliks Matecki). Chodakowska porozmawia później o problemach córki z Michałem (Paweł Deląg). Pisarz, lubujący się w teatralnych gestach za proponuje, by zorganizowali rodzinny obiad – na którym z dziewczyną będą mogli porozmawiać.

Na szczęście  Jacek tak długo będzie dzwonił do Zosi, że w końcu Joasia odbierze telefon córki. Powie chłopakowi, że Zosia jest w łazience i zaprosi go na obiad. Oczywiście nie wspomni  Zosi o  gościu zaproszonym na obiad…

Przeczytaj też: M jak miłość ( odc. 1482): Karski zacznie węszyć. Marcin wyda brata policji?

Gdy Jacek zjawi się na Wietrznej z ogromnym bukietem kwiatów, Zosia z M jak miłość będzie tym zszokowana. Ale i zadowolona, że jej amant tak o nią dba. Zgodzi się porozmawiać z Jackiem w cztery oczy…

No, może nie do końca, bo rozmowę będzie podsłuchiwał również Wojtek. I oczywiście doniesie macosze, że młodzi doszli do porozumienia i zeszli się ze sobą, wywołując radość Joanny. Ale czy ten związek przetrwa dłużej niż kilka miesięcy?


×
×