M jak miłość (odc. 1487): Paweł przeprosi Kingę. Zduńska uwierzy w jego dobre zamiary?

To, co wydarzyło się ostatnio w M jak miłość poruszyło widzów w całej Polsce. A będzie jeszcze goręcej! Paweł (Rafał Mroczek) przeprosi Kingę (Katarzyna Cichopek), żeby uśpić jej czujność.
M jak miłość (odc. 1487): Paweł przeprosi Kingę. Zduńska uwierzy w jego dobre zamiary?

W 1483 odcinku M jak miłość na ślubie Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) wyszło na jaw, że Paweł kocha Kingę! Jest wręcz zazdrosny o to, że jego brat bliźniak bez problemów już w liceum znalazł kobietę idealną. Piękną, mądrą, zaradną i wierną. Taka właśnie jest Zduńska. A wszystkie dotychczasowe kobiety Pawła miały jakieś mankamenty. Z wyjątkiem Julki (Joanna Kuberska), która kochała szefa szaloną miłością bez opamiętania, ale on nie potrafił się odwdzięczyć…

Jak potoczą się dalsze losy Zduńskich w serialu? Już w 1487 odcinku Paweł zabierze Kingę na romantyczny spacer brzegiem Wisły. Zakochani zostawią dzieci pod opieką wujka Pawła. Później rodzice rozbrykanej czwórki pojadą do Grabiny. Przypadek zechce, że matka Kingi, która miała pomóc Pawłowi w opiece nad dziećmi, nie dotrze z powodów zdrowotnych. Mężczyzna zapakuje więc całą gromadkę do samochodu i pojedzie do babci Basi (Teresa Lipowska). Jakie będzie jego zdziwienie, gdy wpadnie na brata i szwagierkę, w której jest zakochany.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1488) Pożegnanie Julki i Pawła. Ich ostatnie spotkanie będzie przygnębiające

Paweł wykorzysta okazję i przeprosi Kingę za swoje ostatnie, skandaliczne zachowanie. Zduńska przyjmie przeprosiny z ulgą. Nie będzie jednak wiedziała, że sprawa jeszcze się rozkręci. Wkrótce Piotrek zorientuje się bowiem, że jego brat robi maślane oczy do Kingi! Jak się domyślacie, ten całuśny wybryk i amory Pawła, rozbiją rodzinę Zduńskich!

Zobacz: M jak miłość. Paweł ma obsesję na punkcie Kingi! Zacznie nękać bratową? 


×
×