M jak miłość (odc. 1488): Basia wróci do Pawła. Razem będą leczyć złamane serca

Basia (Gabriela Raczyńska) i Paweł (Rafał Mroczek) mają więcej wspólnego niż można było przypuszczać. Dziewczynka wyrosła na piękną pannę i też ma poważne sercowe problemy. W M jak miłość Zduński będzie dla niej oparciem w ciężkich chwilach. Poznajcie szczegóły!
M jak miłość, Paweł (Rafał Mroczek), Basia (Gabriela Raczyńska)

CO SIĘ WYDARZY W 1488 ODCINKU „M JAK MIŁOŚĆ”? EMISJA W PONIEDZIAŁEK 27.01.2020 NA ANTENIE TVP2 

M jak miłość Paweł zawsze traktował Basię jak własną córkę, której nigdy nie miał. Dopiero gdy zaczął marzyć o założeniu prawdziwej rodziny, Ala (Olga Frycz) zdradziła go z kochankiem i to z nim zaszła w ciążę! Taki cios rozłożył Zduńskiego na łopatki. Paweł upadł na dno, a wszystkiemu przyglądała się Basia. Dziewczynka wściekła na swoją matkę, postanowiła zamieszkać w Warszawie z ojczymem. Po pierwsze dlatego, że miała jej za złe zdradę, po drugie dlatego, że ma tu też dziadka, szkolnych przyjaciół i pierwszą prawdziwą miłość. Przynajmniej tak było do tej pory.

Zobacz: M jak miłość (odc.1487): Zgwałcona Lilka zabije siebie i dziecko?

W 1488 odcinku M jak miłość dziewczynka wróci z wakacji u matki. Jej pierwsze spotkanie z Pawłem będzie wyjątkowo przygnębiające. Dziewczynka wyzna, że bardzo tęskni za Damianem (Oliver Proctor), który jak się okaże związał się z Anią (Gabriela Świerczyńska). Zduński natomiast wyzna, że rozstał się z Julką (Joanna Kuberska) i kompletnie sobie z tym nie radzi. Na szczęście oszczędzi nastolatce opowieści o tym, jak to próbuje rozkochać w sobie własną szwagierkę!

Co wydarzy się dalej? Z pewnością każde z nich ułoży sobie życie. Basia jest młodziutka, piękna, zdolna i ma czas na miłość. A Paweł? Musi tylko uwierzyć, że jest pełnowartościowym mężczyzną zasługującym na to, by założyć prawdziwą rodzinę. I to bez drogi na skróty, którą z pewnością jest podebranie żony własnemu bratu.

Zobacz: M jak miłość. Paweł ma obsesję na punkcie Kingi! Zacznie nękać bratową? 

Gabriela Raczyńska i Rafał Mroczek, fot. Instagram

Gabriela Raczyńska i Rafał Mroczek, fot. Instagram


×
×