M jak miłość (odc. 1488): Kamil odbije Andrzejowi Madzię tuż po ślubie!

Chociaż Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) z M jak miłość są już małżeństwem, to Kamil ( Marcin Bosak) nie zamierza odpuścić zalotów! Czy skończy się rozwodem?
M jak miłość, Magda (Anna Mucha), Kamil (Marcin Bosak)

CO SIĘ WYDARZY W 1488 ODCINKU  „M JAK MIŁOŚĆ”? EMISJA W PONIEDZIAŁEK 27.01.2020 NA ANTENIE TVP2

Już na weselu Madzi  z M jak miłość Kamil rzucał jej tak zawiesiste spojrzenia, ze Budzyński był wyjątkowo zirytowany. Nic dziwnego: Kamil to pierwsza miłość Magdy. W dodatku dziewczyna zaszła z nim w ciążę jeszcze w dawnych studenckich czasach, ale straciła dziecko. Także z tego powodu się rozstali. Potem Madzia związała się z Pawłem Zduńskim. Po jakimś czasie Kamil zniknął z jej życia. Niedawno , w związku z wątkiem psychopaty Skalskiego ponownie pojawił się w M jak miłość.

Zobacz: M jak miłość: Koniec kryzysu. Ula i Bartek zaczną uprawiać seks

Do tego momentu nie ustaje w zabiegach, by odbić Magdę Budzyńskiemu. Miał nadzieję, że uda mu się to przed ślubem, ale tak się nie stało.

Czytaj: M jak miłość: Łukasz rzuci Katię? Zwiąże się z Agą?!

Jak się okaże w 1488. odcinku serialu M jak miłość Kamil współpracuje z kancelarią Budzyński&Werner. To, jak łatwo się domyślić , jest tylko pretekst by częściej widywać Madzię. Gryc wykorzysta sprawy zawodowe, by coraz częściej zabierać nową panią Budzyńską na lunch. Madzia nie będzie oponowała. Szybko jednak przekona się, że Kamil, mimo jej zamążpójścia, nie zamierza złożyć broni. W dalszym ciągu chce ją odbić Andrzejowi i uwieść.

Budzyńska jednak postanowi zignorować zaloty Kamila i niczym angielska dama zmieni temat na bardziej neutralny. Opowie Grycowi, jak bardzo boi się iść do lekarza. Na wizyty kontrolne chodzić przecież musi – jest po transplantacji serca. Czyżby przeczuwała jakieś problemy?

Kamil chyba zrozumie, że Madzia znalazła mężczyznę swego życia. Mimo to będzie ciągle próbował złamać opór Budzyńskiej. Kto wie, może kiedyś Madzia mu ulegnie…


×
×